Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erdekes helyzet es nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erdekes helyzet es nem tudom mit csinaljak. (? )

Figyelt kérdés

Hazban lakom es volt egy nagy kertem amit eladtunk. Most oda epitettek egy hazat(illetve megmindig epitik). Emeletes, ezert akar a hazban vagyok, akar az udvaron, a munkasok midnig latnak. Van egy nagyon edi fiu, olyan 17 eves lehet es mindig nezzuk hosszasan egymast es mosolygunk, de meg sose szolitott meg, hiszen dolgoznia kell, nem csevegni. Nagyon teccik, de nem tudom hogyan kozelitsek :D

( Mar egy pappirszivecsket is akasztottam egy agra, ami athajolt hozzajuk egy hosszu cernan, de megmindig ott van, szerintem nem vette eszre senki.) Otletek?


2010. aug. 12. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
De jó neked, hogy házban laksz. Én dobozban.
2010. aug. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy ágra akasztott szívból nem fog arra gyanakodni hogy netán tetszel neki. Vagy tévedek?
2010. aug. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az emberek általában olyan görcsösek ilyen szituációban.. Nem szabad.. Minél lazább vagy annál jobb, neked és a másiknak is. Menj oda, kínáld meg őket üdítővel, akkor tartanak annyi szünetet hogy beszélgess vele. Kérdezd meg hogy bírja a munkát, megéri-e neki ott dolgozni, mit dolgozott még, viccelődj, hogy beállsz te is de csak miatta stb.. Utána megy minden magától :) Írd meg azért hogy mi lett a vége, ha tényleg nagyon tetszik, és látod hogy te is neki, ne hagyd elmenni, mert bánni fogod. Sok sikert! :)
2010. aug. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

egy agra akasztott doglott macskat biztos eszre vesznek...

kinald meg vizzel, ha nagy meleg van.

2010. aug. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!