Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen sűrűn csókolóztok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen sűrűn csókolóztok a pároddal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már 5 éve vagyunk együtt a barátommal, és azt vettem észre sokkal kevesebbszer csókolozunk. Szájra puszik ugyanúgy megvannak de a csókok inkább csak az együttlét közben. Normális ha idő után ritkul?

2020. dec. 22. 12:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%

mi 6 éve és mi se csókolózunk csak szexnél, akkor se mindig. Ez van :D

26F

2020. dec. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Mi is 5éve vagyunk együtt. Szexnél csókolózunk amúgy kb mi se.Puszi van.
2020. dec. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
53%
Szomorú ezeket olvasni. Mi rendszeresen.
2020. dec. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

Öt éve vagyunk együtt és szexen kívül is gyakran csókolózunk. Egyrészt mindketten szeretjük csinálni, másrészt ez olyan finom jele a vonzalomnak.

26/N

2020. dec. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
Ha csókolózunk abból szex lesz, szal inkább szájra puszi😁
2020. dec. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%
Ebbe mi a szomorú ?Lett 2 gyerekünk ,nem tudom annyiszor önfeledten megcsókolni a párom a gyerekeink előtt mint mikor ők nem voltak.Szerintem ez már inkább csak ránk tartozik.Ebben semmi szomorú nincs. Ölelés puszi van.
2020. dec. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
19 éve vagyunk együtt. Elvétve szexen kívül is van csók. Időnként szokott nyelves puszi lenni, az szokott átmenni csókba leginkább.
2020. dec. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%

Többnyire csak szex közben csókolózunk. Őszintén szólva, nem igazán szeretem, ahogy csókol, így nem is érzek rá vágyat. Szex közben is főleg miatta van, én többnyire hosszasabb szájra puszit adok akkor is. Napközben random pici puszik vannak.

Egyébként szeretek csókolózni ha olyan a partner, tehát nem magával a csókkal van bajom, csupán párommal nem élvezem.


27N

2020. dec. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
63%
Puszi naponta többször, de csókolózás csak szex előtt és közben. Nekünk az előjáték és a szex része, "csak úgy" egyikünk se igényli.
2020. dec. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
No vagyok, de nekem a csokolozas fiatalon nem jott be, pont azert mert nagyon erotikus. Miota mar imadom a csokolozast, szex nelkul keptelen lennek ra. Annyira beindit, hogy keptelen lennek leallni. Igy tekintem teljesen normalisnak, hogy akkor van, mikor szexelunk. En nem gyengedseg kifejezesenek erzem, arra ott az oleles, ami sokszor van. Szerintem a csok melyen erotikus.
2020. dec. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!