Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk miért küldök memeket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk miért küldök memeket?

Figyelt kérdés
Nem tudom, lehet én vagyok sótlan, de valahogy nem tudok minden egyes memen röhögni. És vannak fiúk akik előszeretettel küldik őket, úgyis h soha nem reagálok ilyenre mert nem tudom mit kéne.. Amúgy ha valaki valamit kerdez arra szoktam visszaírni, de ezzel nem értem mi a cél. 21L
2020. dec. 22. 14:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
2020. dec. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

Nyilván nem minden mémen kell röhögni, ahogy nem is minden vicc vicces.


De azért a jó humorérzék elég vonzó tulajdonság egy nőben.


(ettő persze, még nem kell túltolni, ahogy egyetlen másik témát sem, de az is sokat elmond egy emberről, hogy érti e a humort, és milyen humoron nevet. Ez Rád is igaz kérdező, és a pasikra is)

2020. dec. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Most mi a problémád?! 🤣

Nem is értem..

2020. dec. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%

"De azért a jó humorérzék elég vonzó tulajdonság egy nőben"


Nem baj, a kérdező majd kompenzál a seggével vagy pénzével, ha már humora nincs.

2020. dec. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az h örülök, hogy ramir, aztán látom h csak egy meme :(
2020. dec. 22. 14:43
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
2020. dec. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

"Az h örülök, hogy ramir, aztán látom h csak egy meme :("


Háát... így jár az ember lánya, ha kiválasztja a jó pasit, akkinek kimerül a kommunikációja abban, hogy valami fb-os meme oldalt forwardolgat :D

2020. dec. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%
Én sem értem hogy minek küldesz mémeket ha szerinted nem vicces.
2020. dec. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%
azért mert a lány nem küld nude-ot...
2020. dec. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem ha mémeket küldenek. Egyrészt jó beszélgetés indító lehet, másrészt a közös nevetés egy mini közös élmény, fejleszti a kapcsolatot. N
2020. dec. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!