Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek belefér egy friss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek belefér egy friss házasságba, hogy a férj a csinos recepciós lánynak küldözget olyan humoros mémeket, amiket én amúgy nem tartok viccesnek?

Figyelt kérdés
1,5 éve vagyunk együtt, szeptemberben házasodtunk. Én már jeleztem, hogy ez engem zavar, és miért nem tudja a kollegáival/haverjaival kiélni az ilyen hülyeségeket, de ugyanúgy küldözgeti, aztán learchiválja, hogy ne lássam. (ha az ő telefonjával fotózok amit aztán átküldök magamnak rendszerint ott van a csaj, mint legutóbbi tevékenység) Engem rettenetesen zavar, én sem csinálok ilyeneket, pedig megtehetném, én is csinos vagyok. Én 30, férjem 28 éves egyébként.
2019. nov. 6. 09:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nincs rendjén :(
2019. nov. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Számomra nem fér bele sem friss, sem több éves házasságba/kapcsolatba. Te jelezted, hogy zavar, ő nem veszi figyelmbe, ez számomra azzal egyenlő, hogy nem tisztel.
2019. nov. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Én kettévenném ezt a dolgot.


Nekem beleférne a mémküldözgetés más neműnek egy kapcsolatban, ha az nem szexuális jellegű. Mi is kollégákkal folyton küldünk egymásnak mémeket, vicces videókat nemtől függetlenül, csinos és nem annyira csinos kollégáknak, egyszer sem volt ebből probléma, és pláne nem azért csinálja egyikünk sem, mert kikacsintgat a kapcsolatból. Szóval ez sztem kicsit féltékeny hiszti a te részedről. Kb. ez a ne szóljon semmi nőhöz, aki csinos féle hisztéria.


Viszont ha már elmondtad, hogy neked ez nem tetszik, a korrekt megoldás az lett volna a párodtól, hogy leül veled megbeszélni a dolgokat, vagy kiáll magáért, hogy márpedig nem lát ebben problémát és nem flörtöl a nővel, csak kollegiális barátságban vannak, vagy úgy dönt, hogy akkor megszünteti. Nem az, hogy lapít, mint kaki a fűben, és fű alatt tovább csinálja, és eltitkolja. Na, ez az ő részéről nem korrekt.

2019. nov. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Aztamindenit micsoda probléma, viszont megértelek.

Ugy érzed elveszi tőled a figyelmet és csökken az értéked.

Az a helyzet h itt semmi másról nincs szó mint a férfi agy egyszerűségéről, h ha veled nem lehet, akk vele..és ennyi. Ez csak arról szól h a szórakozásához partnert keres és amig itt meg is áll a sztori addig nincs okod féltékenykedni.

Inkább örülj neki h jókedélyű a férfi, sem mint egy kanapén döglő ittas ember lenne ugye? :)

Kérdezz tőle, ez még egy fontos dolog, de ne hisztizz.

Pl drágám, a csajjal csak ennyit/erről szoktatok beszélni? Nem is akarsz tőle mást?

Ha nem, akk fogadd el, tökjó, ha de, akk közöld h jó tudni és azt is h ugysem megy máshoz egy ilyen nő mellett mint te :)

2019. nov. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%
Számomra nem férne bele olyan feleség akinek nincs humorérzéke...
2019. nov. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%

Nem férne bele. Ellenkezőneműnek akkor küldözgetünk rendszeresen ilyeneket, ha már elindult bennünk valami.

Egyébként meg csak félreértést szül a dolog, ami kínos és fölösleges problémát hozhat.

2019. nov. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
32%

1 Neked nincs humorod.

2 A csajnak meg van.

3 Lehet hogy ha emiatt gyakran összevesztek előbb-utóbb meg fogja reszelni.

2019. nov. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Lehet az a baja, hogy öregecskedő feleség vagy. 31F
2019. nov. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Jó, hogy ilyen sokszínűen gondolkozunk/gondolkoztok.

Először is leszögezném, hogy igenis van humorérzékem, nem is rossz, de nekem az idióta béna szóviccek és Chuck Norris már a könyökömön jönnek ki...

3. válaszolótól kérdezném: Neked van párod, aki szintén tud erről, hogy mémeket küldözgettek kollegákkal? Őt nem zavarja, esetleg ő is csinálja? Ha ő nem csinálja, mélyen magadba nézve, téged zavarna, ha csinálná?

4. válaszoló: Akkor ha tegyük fel én nem engedem a popsi szexet, az rendjén van, ha mással csinálja mert ő igen??

Szerintem legyen itthon jókedélyű a családjával, meg a haverjaival, ne más nőkkel. Utolsó, nagyon kedves tőled, hogy leöregezel. :) A féltékenységben persze lehet valami, nekem eddig soha nem voltak ilyen kapcsolataim, ahol a férfi más nőkkel kokettált akár így, vagy úgy. Ha munkahelyen megbeszélik az valamilyen szinten oké, de nem értem miért kell ezt a magánéletben is folytatni az éjszaka közepén? És még egy kérdés: szerintetek hogy hozzam elő újból, hogy egyszer már megkértem, hogy ne csinálja, miért kell újból?

2019. nov. 6. 10:39
 10/14 anonim ***** válasza:
70%

3. válaszoló vagyok:

Amikor volt párom, tudott ezekről, nem lett kiakadva értük, mert nem egy hisztis féltékeny fajta. Neki is voltak más nemű barátai, akikkel jól elvolt, nem volt köztük semmi. Nem is zavart, ameddig nem ment át látható flörtbe a dolog. Nem vagyunk egymás börtönőrei, hogy meghatározzuk, kivel lehet jókedve.

2019. nov. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!