Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mai fiatalok? Változás lehetsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai fiatalok? Változás lehetséges? Többi lent

Figyelt kérdés

manapság már olyan kérdések merülnek fel az emberekben,hogy mit írjak neki kommentárként,hogy belém zúgjon,vajon ciki-e ha a látogatója vagyok,stb..ennyire elfajzott a világ pár év alatt?még a szerelem is cyber? mivel lehetne változtatni? vagy csak én vagyok ilyen maradi?:)

a másik meg..a rövidítések..barinőm,kapcsiban vagyok satöbbi..ááá :(én szinte sírok ezektől


2010. aug. 12. 22:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
ahaa ezt nem értem
2010. aug. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

én is kivagyok idegileg az ilyen fajta problémáktól:D

meg a rövidítésektől is, főleg, ha csávó ír úgy. némelyik rövidítés annyira b.uzis.

2010. aug. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én se értem:xD
2010. aug. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

15 vagyok és nevetnem kell ezen a sok hülyén. Mármint akik ilyenen agyalnak és ezeket a rövidítéseket használják..

15/L

2010. aug. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mire a mai gyerekek lesznek felnőttek,már így fognak beszélni:"Bezzeg mi legalább 13 éves korunkig megőriztük a szüzességünket,de ezek a mai fiatalok...." Elég durva a helyzet.Semmi tisztelet vagy becsület,mindenütt hulladék emósok,rózsaszín pólós köcsögök akik összef*ssák magukat,ha véletlenül meg kell emelniük 10kg-ot,vagy ha koszos lesz a kezük.10 évesen pumpálják a cigit,a füvet,napi szinten beb*szva lófrálnak az utcákon kocsmáról-kocsmára,discoról-discora.Jellemtelen hulladék generáció van felnövőben.
2010. aug. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
kedves "nevetős" emberke..nem agyalok rajta csak eszembejutott. De a legviccesebb az egészben hogy már a helyesírás se oké legtöbbnél és azért (is) vannak a rövidítések:D és ha előrelátóak vagyunk, akkor az olyan helyeken,ahol döntéseket kell hozni, vagy ahol "csak" a nyelvi szabályokat hozzák vagy akármi mást is olyan szavak fognak születni, hogy: XY vok a szerki...
2010. aug. 12. 23:14
 7/12 grafik ***** válasza:
Szerintem 23:07-nek nagyjából igaza van. Ezért kell megtalálni azt a társaságot, ami még mentes ezektől az idiótaságoktól, mert azért értelmes emberek, fiatalok is vannak még.
2010. aug. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én vagyok az a "nevetős emberke".

Nem rád értettem,h te agyalsz ezeken, hanem a kérdésedben leírt dolgokra,akik azon aggódnak,hogy mit írjanak msn-en meg facebook-on,hogy felszedjenek ezt-azt.

Bocsi,hogy félreértetted!

2010. aug. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ezt én se értem meg a csi végű szavakat se...szercsi,puszcsi,láwcsi,szivcsi,szarcsi,köszcsi...ezek egyszerűen -.- tiszta idegölő...xD
2010. aug. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, de szerencsétlenek azt hiszik, ettől lesznek másak. A többség azért remélhetőleg fel fog nőni. Mi is kiidegeltük a szüleinket, a nagyobbakat annak idején, csak máshogy.
2010. aug. 13. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!