Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet ez a valtozas?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez a valtozas?

Figyelt kérdés
A baratom megcsalt es szakitottunk.Az elejen nagyon csalodott voltam fajt h ezt megtette,duhos voltam ra de nem tudom h igazabol gyulolteme.Teny h nagyon eros volt az az erzes bennem, nekem kezdett fajni mar annyira nyomott az erzes belulrol.Most idovel jobban vagyok es arra figyeltem fel kezdtem sajnalni ot(megtudtam dolgokat csaladi problemairol)es nem ertem h nehany honapja vmi nagyon rosszat ereztem iranta(miutan megcsalt mindig csak az a kivansag jart a fejembe h barcsak vki ot is annyira atba*na mint engem o) es most nem erzem ezt sajnalom ot a problemai miatt szeretnek segiteni annak ellenere ami koztunk tortent de nem tudok.ezt lehet tovabblepesnek nevezni?mikor mar nem azzal az utalattal nezunk ra mint akkor?v micsoda ez mert nem nagyon ertem
2011. aug. 30. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért, mert akkor nem fékezted a szívedet az eszeddel. Elvakultál a gyűlölettől. Most pedig tudsz hideg vérrel gondolkozni. Nagyjából ennyi.
2011. aug. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor léptél tovább, ha teljesen semlegessé vált számodra. Gyűlölni sem kell természetesen, de különösebben foglalkozni sem vele.
2011. aug. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 MákosLajos ***** válasza:
ez bizony az a pont ahol vagy rájöttél hogy hiba volt elhagyni őt vagy csak tovább léptél nehéz kérdés tedd fel magadnak a kérdést hogy szereted-e ha igen akkor nem léptél tovább.
2011. aug. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!