Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van nektek az ismerősi körötök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van nektek az ismerősi körötökben, munkahelyen stb hímsoviniszta?

Figyelt kérdés

Milyen a kapcsolatotok vele?

Ti hogyan látjátok, milyen élete lehet?

Csak felmerült bennem ez a kérdés, és kíváncsiskodok másoknak milyen a véleménye róluk:)



2020. dec. 24. 15:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Nincsen szerencsére. Munkahelyen egyáltalán, de "ismerek" pár nőgyűlölő/hímsoviniszta egyént, de szerencsére nem vagyok velük még csak havi kapcsolatban sem.
2020. dec. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%
Nam tartom magam hímsovinisztának ,de a mai nőkről megvan a véleményem általánosságban, ami sokuknak nem tetszik. Ettől függetlenül én aláírom, hogy léteznek valahol eldugva rendesek is. Nem hangoztatom, szóval sok ember nem tudja, akikkel kapcsolatban kell lennem. 30f
2020. dec. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%

Olyan nincs, ellenben van nősoviniszta.

Gyűlöli a férfiakat, keresztbe tesz nekik, mindenki másban keresni a saját életének a sikertelenségét, igazi lúzer nő.

2020. dec. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Nincs. Vagy jól titkolja.
2020. dec. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%

Volt. Igazából csak szimplán egy nagyszájú fickó volt, aki nagyon nem rejtette semmilyen véleményét véka alá, nem tudtam rá haragudni kifejezetten, mert mindenkivel ilyen leszarom és kissé bunkó volt.


Szerintem csak szimplán szeretett volna több lenni. Emlékszem, mesélte, hogy több helyen plasztikáztatta magát, hogy férfiasabb legyen, illetve a szakmába, ahol dolgozott velünk, átképezte magát egy egész más területről. Szóval szerintem volt ennek egy olyan előzménye, hogy nem ment neki minden elsőre és nem akarta, hogy a két lány kivegye a kezéből a munkát (eszünk ágában sem volt, csak hatékonyak akartunk lenni). Pedig nekünk volt szakmai végzettségünk hozzá, ő meg kvázi titokban összerakott dolgokat önfejűen, amihez ő értett előbb emiatt és kiskirálynak érezhette magát, hogy mégis másokat oktat egy személyben.


Az nem tetszett, mikor elkezdett olyan kijelentéseket tenni, hogy ő ezt meg azt megcsinálja, mert mi úgysem értjük, menjünk csak sminkelni meg csacsogni, meg ha megakadt valamiben és segítettünk neki, nem nagyon fogadta el, lehurrogta a dolgokat, hogy gondolkozzunk már, ez nem így működik (aztán úgy működött). Oktatáson is pontosítottam pár ponton, mert láttam, hogy a gyakornokok már a világukat nem tudják a fogalmak keverése miatt, de tőlem nem fogadta el, csak akkor, ha egy férfi kolléga mellém állt. Meg néha tett megjegyzéseket azzal kapcsolatban, hogy a párom tart el. Engem. Informatikusként. Mindegy is, inkább komikus volt, mint bosszantó, egy idő után már nem foglalkoztunk vele a másik lánnyal, csak néha poénként felemlegettük néhány beszólását. Azt is szánalmasnak tartottam volna, ha egy ilyen tökfej miatt ledobjuk a büszkeségünk és véresszájú feministaként rontunk neki. Nem lett volna intelligens és nem volt annyira kártékony, hogy foglalkozzunk vele.


Már nem dolgozik itt, nem emiatt, szimplán ellustálkodta a melót.


Egyetemen is volt pár ilyen arc, sokkal vérpistábbak, de őket még más srácok is oltották. Valahogy mindig volt egy-egy ilyen ember körülöttem, nem csoda, egy műszaki területen tanuló, nőiesen kinéző nő, akinek a motorozás a hobbija, hatalmas érvágás ezeknek. Vagy legalábbis eléggé kiveri a biztosítékot náluk. Mindig bele akartak okoskodni a dolgaimba. Pedig általában elvoltam magamban, nem adtam rá túl sok lehetőséget.

2020. dec. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
34%

Én magam.


(Moderátor! Remélem ez nem szabályszegő válasz. Csak mivel bosszant, hogy az utóbbi időben folyamatosan törlitek a válaszaimat, sőt, a kérdésemet is!)

2020. dec. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#6 miert tartod magadat annak?
2020. dec. 24. 17:17
 8/15 anonim ***** válasza:
30%

Őszintén szólva alapban nem vagyok az, de annak bélyegeznek manapság.

Annyi a "bűnöm, hogy szerintem a a férfi a főnök, és a nőknek tudniuk kell ezt elfogadni, az élet minden területén.

2020. dec. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#8 :DDDD ez aranyos
2020. dec. 24. 17:34
 10/15 anonim ***** válasza:
28%
Úgy vagyok mint 8-as.
2020. dec. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!