Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon miért nem lehet értelmesen beszélgetni a melegekkel, a feministákkal, a hímsovinisztákkal és minden egyéb "szélsőséges társadalmi réteggel"?

Figyelt kérdés
Ha feltesznek róluk egy kérdést amelyben valamely negatív tulajdonságukat feszengetik, vagy negatív választ kapnak, akkor összefognak közösen, és dögöljön meg az illető, mert őket mindenki el kell fogadnia, szeretnie stb. Azt nem mondanám hogy nincs bajom egyik réteggel sem, mert nem így van, de nem fogok megsértődni az egész emberiség nevében, csak mert van egy rossz tapasztalatuk a férfiakról vagy kimernek mondani egy alapvető rossz tulajdonságot mondanak ki a nőkről, vagy nem tartják normálisnak a homoszexualitást. Miért kell mindent támadásnak venni, miért nem lehet valakinek saját véleménye, miért egy idióta az ember, miért kell elpusztulnia?
2014. szept. 3. 19:26
1 2 3 4 5
 1/41 Nemadnámmeg:S ***** válasza:
Add ki magadból! :D
2014. szept. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:

ajánlom figyelmedbe ezt a számot


titkolt ellenállás - más vagy

2014. szept. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
Én is fel vagyok háborodva, sőt tiltakozom, sőt monnnnygggyon leeeee!
2014. szept. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
73%

Ha támadsz valakit, akkor miért csodálkozol, ha visszatámadnak? Ha te valakit nem tartasz normálisnak, akkor az a valaki meg téged fog abnormálisnak tartani. Ez így természetes. Vagy beletörődsz vagy változtatsz magadon, más út nincs.


29/N

2014. szept. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Milyen támadás? Tegyük fel hogy azt mondod rám hogy lusta vagy, ez alapvetően negatív jellemző, de nem fogok azért háborogni és vitázni, mert tényleg így van.
2014. szept. 4. 13:36
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Meleg vagyok ugy gondolom hogy nem olyanokon vitáznak az emberek amit az eggyik fél elfogad mert akkor nem lenne vita ha semeik fél se fogadja el a másokat akkor van vita...amugy nyugottan irhat rám bárki elmagyarázom hogy megy ez a dolog a melegekkel szemben persze normálisan... de az tény hogy ha kiirnak valami meleg témájú kérdést akkor az elso 2komment biztos egy hetero ember kommentje amiben sértő szavakat használ...
2014. szept. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Miért, nekem kötelezően imádnom kell a melegeket?
2014. szept. 4. 17:12
 8/41 anonim ***** válasza:
És nem én nem azt mondom hogy nem szabad kifejezni önmagunkat... csak tessék ha jobban érzik magukat tőle de akkor le legyen felháborodva ha nem tetszik valakinek a kommentje és kap egy negatív likeot és a százaléka bánja.. amugy én se szeretem az összes melegek azert mert az vagyok van olyan ha nem tetszik valakinek az életstílusa akkor ki lehet nyilvánítani szerintem ha nem tetszik.. de nem minden meleg ugyanolyan
2014. szept. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:

A legtöbb ilyen ember, akik eleve elkezdik a bunkózást és a személyeskedést eleve ilyen céllal írnak... az ilyen emberekkel te a büdös életbe nem fogsz kezdeni egy normális beszélgetést. Azt, hogy egy emberrel normálisan el lehet e vitatkozni egy ilyen kényes témában, azt a hozzászólásából le tudod szűrni...

Ha nem ilyen az ember, arra nem is kell reagálni, mert őt nem érdekli a te véleményed, és soha nem is fogja elfogadni, főleg nem egy gyakori kérdéses "majd én megmondom mi a helyes" kioktatás után.


A normálisabb felével a gyk-n azért még mindig el lehet beszélgetni, az a fontos, hogy mindketten maradjatok meg nyugodtnak és soha ne kezdjünk el személyeskedni. :)


Egyébként, nem kell mindenkit szeretni, de könyörgöm ha az ember fiaát-lányát az nem zavarja, hogy egy pár az utcán egymás kezét fogja, ez miért változik meg ha két azonos neműről van szó? De bocsánat kicsit eltértem az eredeti kérdéstől :D

2014. szept. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Egyébként a kérdést egy olyan szitu alkotta meg, hogy itt feltettek egy ilyen kérdést, hogy miért kifogásolják az emberek azt hogy a melegeknek, gyerekük legyen. Én nem utálom a melegeket, nincs velük semmi bajom egészen addig, amíg nem előttem csinálják a dolgaikat, de mint a homoszexualitást nem tekintem egészségesnek, és ezt kimondtam és egyből kaptam hogy milyen hülye vagyok és nyomom a betanult szövegeket, meg mert én tipikusan olyan vagyok akit nem lehet meggyőzni. Miért ne gondolhatnám így?
2014. szept. 4. 21:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!