Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg vannak olyan 15èves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak olyan 15èves lábnyom összejönnek 30èves férfival?

Figyelt kérdés
2020. dec. 25. 13:32
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
4%
#17! Én már igaz, 16 voltam, amikor a párom 30,de addig értek egyet, hogy általában ilyenkor a fiatalabb fél érettebb, az idősebb éretlenebb a koránál. Én mondjuk akkor már dolgoztam és esti suliba jártam (nem vagyok ostoba, utána szereztem diplomát is, neki csak szakmunkása volt/van.) Mindig volt témánk, és amennyire emlékszem, a matek házi soha nem jött szóba. Nyilván elmondtam, ha sikerült egy vizsgám, az érettségire el is kísért és ennyi. Felnőttként is tanultam és lehet, hogy még most, 40felé is fogok. Akkor már nem is lehet olyan párom, aki nem tanul, mert nem lesz témánk? Vagy mi van, ha a nő otthon van a közös gyerekükkel, nem hallgathatja végig, hogy a pasi mennyit szívott a 12 óra munkában? Ha szeretek valakit, alap, hogy érdekel, hogy telt a napja a páromnak, akkor is, ha én mást csinálok. (3 évig voltunk együtt egyébként és nem a koron múlt.)
2020. dec. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
45%
"Miért ne? Legális." XDDDD ezen majd beszartam.
2020. dec. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
94%

Mindenkit más motivál. Itt leírta valaki, hogy nem kíváncsi semmire ami a nő, lány életével kapcsolatos.

Ő a test a szituáció izgatja és kész. És fog találni párt, mert sok fiatal nőnek meg a pénz az istene, menőzés, szóval kit érdekel? Nekem is volt barátnőm középiskolában aki apja korúval járt, nekem fura volt, nem firtattam, ha neki jó akkor jó. Engem sosem izgattak az ilyen szituk.

2020. dec. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%
Igen, valóban vagyunk. És nem tartozunk elszámolni valóval senkinek, pláne nem egy netes fórumon.
2020. dec. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
75%
én nem ítélem el,és nem is érdekel ki mit csinál, magí nem az én lányom. Az biztos ha megkörnyékezné egy 30 éves majom a 14-15-16 éves lányom, úgy tökön rúgnám, hogy a környékünkre se jönne legközelebb. De mivel odafigyelek a lányomra, biztosan tudnék az ilyesmiről, még mielőtt elmélyülne a dolog. a másik, hogy oylan pasival sem jönnék öszse soha, akinek már volt kiskorú barátnője. nekem az iylen nem tudná lemosni magáról hogy pedofil és sose érezném biztosnságba még a saját közös gyereket se, már ha eljutnék vele idáig.
2020. dec. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
41%
15 éves lábnyom miatt sosem jönnék össze egy férfivel. Maximum 5 éves legyen az a lábnyom. Akkor talán beszélhetünk.
2020. dec. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
90%
#x10: Igen, a szellemi színvonaladat ismerjük.
2020. dec. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
77%
Remélem egyszer eljön az a nap amikor hobbiból lehet vadászni az ilyen férfiakra.
2020. dec. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
9%

Állj!


Miért a férfi a hibás?


Mi van a lányokkal ÉS a szüleikkel?


Miért öltözik egy kislány nőnek, miért sminkel, miért műkörmözik, miért tetováltat,...?

Miért akar (SZERINTETEK)gyerekként, 400-ért Ájfont, mikor az a felnőtteknek is nagy pénz (Kivéve itt, a Gyakorin, ahol mindenki diákmelóval keres 12 évesen havi 34 milliót.), meg LV táskát?

2020. dec. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!