Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A modern amerikai romantikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A modern amerikai romantikus filmek mennyire ferdítették el a nemek gondolkodását?

Figyelt kérdés

Azért a régi filmekhez képest, ahol még a klasszikus férfit láthatták a képernyőn a nézők (pl. James Bond - Dr. No) a maiakban a férfi vagy valami szemét nőcsábász, vagy pedig valami jó fiú. Azzal a happy end-el, hogy fut a nő után, aki el akar utazni, szerelmet vall neki, aztán megcsókolják egymást. Így csészék el a Randiguru végét is, de a pár évvel ezelőtt Zac Efron filmben is ez volt a jelenet.


Ami a nőket illeti: könnyen kapható, romantikus nőknek mutatják őket, akik az érzelmeikkel nincsenek tisztában, vagy egyéjszakás macáknak (pl. 2014-es "Másnaposok szerencsére) Szóval üdítő volt Linda Hamilton visszatérése a legújabb Terminátor filmbe (2019). Hamilton nagymama még ma is badass.


2020. dec. 25. 19:28
1 2
 11/18 FoxtrotLidérc ***** válasza:
64%
10-es: Johnny English viszont szerethetőbb pár fokkal. :)))
2020. dec. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nem csak a férfi-nő ábrázolással van gond, hanem a párkapcsolat ábrázolásokkal is.


Azért nem olvasok mostanában romantikus könyveket, mert a könyv végén az az érzésem, hogy a szereplők jó esetben három évig lesznek együtt, ha gyerek is van, akkor legyen hat. Az epilógusok meg ahol a nő fél évvel később terhes, nem túl meggyőző. A leírt párkapcsolati problémák is általában pitiáner kommunikációs problémák, és egyáltalán nem javasolnám senkinek, hogyha ennyire rossz a kommunikáció, akkor összejöjjenek.

2020. dec. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

10: olyan választás nincs, hogy egyik sem?


Hatalmas Ian Flaming rajongó vagyok, nem csak láttam, de olvastam is a Bond történeteket.


Ezzel együtt azt mondom, hogy nagyon nem XXI. századi a karakter sok tekintetben, és a női karakterek végképp nem azok, egyszerű divatos kiegészítők, mint Bond Rolexe.


Márpedig pédaképnek nem is azért nem felel meg, amilyen a karakter, hanem azért, mert ha egysíkú, 1 bites nőket kell megfektetni, akkor tökéletes a hozáállás, de amint kicsit komplexebb a világ (és remélem a való életben komplexebb nőkre lőttök), akkor ez már csak egy üres machoság.

2020. dec. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
20%

13.-nak.


10. vagyok. Nekem bőven sok az 1 bit, a nő esetében. Nem kell sem okos, sem okoskodó, csak legyen ápolt, és csinos.

2020. dec. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
86%

14: ez esetben valóban "elferdítették" a modern filmek a nőket... Mert már nem olyan nőmodellt idealizálnak, ahol a csaj epekedve várja haza az urát meleg étellel, és egyetlen dolga, hogy ne zavarja a férfit a pihenésben, munkában, biztosítsa számára a kényelmes életet.



Azért nincs még minden veszve számodra sem, mert a 3. világban még akadnak olyan országok, ahol így nevelik a lányokat, hozol onnan feleségeet (bár ne lepődj meg, ha pár év után otthagy, mert rájön, hogy van más élet is egy nő számára, de nem gond, akkor hozhatsz másikat).



Én minden esetre köszönöm szépen a magam nevében, mert nem jelentesz konkurenciát a normális nőknél, a GYK-s nyafogás a világ romlottsága felett nem zavar senkit

2020. dec. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
42%

15.-re.


SOK ilyen nő van manapság is, idehaza. Pénzbe kerülnek, de cserébe kussolnak, és tudják ki a főnök.

2020. dec. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
91%

16: nekem még ingyen is volt ilyen nőm. Legalábbis nem került sok pénzbe (így nevelték otthon).


Mit mondjak... nagyon rövid idő alatt rájöttem, hogy a csinos pofi kb semmire nem elég egy kapcsolatban.


De mivel te ilyen 1 bites vagy, nem csoda, ha hasonló nőt keresel, vagy még inkább olyat, aki felnézhet mind az 1 bitedre ;)

2020. dec. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 FoxtrotLidérc ***** válasza:
69%
Oké, gyerekek. Popcorn, XXL kóla fellőve... 🥤🍿😆
2020. dec. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!