Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lanyok miért ilyenek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lanyok miért ilyenek?

Figyelt kérdés

Nem volt sokáig pénzem aztán később nyertem külföldön egy nagyobb nyereményt amit befektettem meg minden és abból gazdagabb lettem mint az átlag. Amikor nem volt pénzem nem is beszélgettek de így hogy van így akarnak de én utasítom őket már vissza mert nekem nem kell olyan lány akinek a pénz az első.

27/F


2020. dec. 25. 19:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Mármint közösségi oldalakon?
2020. dec. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Szóval ha eddig senkinek nem kellettél most pedig csak azoknak kellesz, akiknek a pénzed kell, akkor minden nő pénzéhes és véletlenül sem az van, hogy eddig a kutya sem volt rád kíváncsi aztán most is csak annyit értél el, hogy a szemetet hordja össze a szél körülötted?
2020. dec. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
#12: na, EZ a tökéletes válasz a kérdésedre, kérdező.
2020. dec. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Igen a szemetet mert kiteszek peldaul instagramra is kepeket hogy ilyen autom van meg ez meg az egybol irnak ismeretlen nők. De nem ismerkedek senkivel nekem nem kell kapcsolat csak érdekes hogy amig nem csinaltam ezeket es penzem sem volt addig le se sz..konkretan.
2020. dec. 25. 20:11
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
#14: na de épp ez az, hogy CSAK a szemetet. Ami azért közvetett módon rólad is elég sokat elmond (pont azt, amire a #12-es célzott). Egyébként meg, ha ilyeneket kiposztolsz, akkor mégis mire számítasz? Te valami hihetetlenül egyszerű emberke lehetsz, kérdező.
2020. dec. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk nem tudom, mit csodalkozol, hogy a penzed vonzza oket, amikor te magad akarsz felvagni az ilyen-olyan autokkal. ahogy mar tobben is irtak elottem: ha lenne valami pozitiv benned, az vonzana be a noket, de mivel a penzeden kivul nem sok mindennel tudsz villogni, ezert marad az.


eleve ingelligens ember nem posztolgat instara a draga kocsijarol, orarajol stb, plane nem nyilvanos profillal, ez csak az ilyen felvagos ujgazdag prolik szokasa. aztan csodalkozol, ha betalalnak a golddigerek? zsak a foltjat.. ertelmes not taszitnani fog ez a mentalitas, tehat igen, neked marad a legalja, de nem ertem a muhisztit, amikor igazabol ezt akartad.

2020. dec. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha direkt kiteszed, hogy mid van, min csodálkozol, hogy bevonzod, akinek csak ez kell? Ez olyan, mintha valaki k*rvának áll és csodálkozik, ha megb*sszák. :D
2020. dec. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

Ha az IGAZIT akarod, akkor ne a pénzt lengesd be, mert az összes érdekember rád úszik. Érdekember pedig nem jó párkapcsolatra. Ha süllyed a hajó, az elsők lesznek akik lekopnak a vérbe.

Próbálj átlagemberként randizni, és add magad. Ha téged választ, akkor téged választott. :)))

2020. dec. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én pl. nem teszek ki a valagamról képet, mert alacsony libidóval nem akarom, hogy csak a testem kelljen szexőrült pasiknak.


Te miért vagy idióta?

2020. dec. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Mégis mit vársz, ha ilyen képeket raksz ki? Szerinted ezzel kiket fogsz bevonzani?

Ez kb. olyan, hogy almát árulsz a piacon, és csodálkozik, hogy mindenki almát kér tőled.

2020. dec. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!