Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg igaz, hogy a jóképű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz, hogy a jóképű pasik kisebb eséllyel lesznek elutasítva, ha csak úgy odamegy egy lányhoz, mint egy kevésbé jóképű?

Figyelt kérdés

Egyik lány ismerősöm szerint bárhol lehet lényt találni, viszont előnyben vannak a jóképűek, mert ők bárhol találnak maguknak lányt.


Példa:


Mindkét férfi útbaigazítást kér a lánytól majd a végén megkérdezik, hogy van -e kedve beszélgetni és valahol meginni valamit.

A kevésbé jóképű nagyobb eséllyel lesz elutasítva, mint vetélytársa



2020. dec. 25. 19:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
80%
Hát, mivel mindenkinek más a szép, így nincs egy sablon jóképű. Viszont ha úgy értelmezzük, hogy a potenciális lány számára preferált egyénnek könnyebb dolga van-e, mint annak, aki ezen kívül esik, akkor nyilván igen, könnyebb. Ehhez nem kell Einsteinnek lenni.
2020. dec. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
72%
Én egy vadidegennel, akivel pár perce elegyedtem szóba, kizárt, hogy beüljek valahová, legyen bármilyen jóképű, ápolt, stb. Érdekes amúgy, hogy a testbeszéd eddig egyetlen válaszolónál se került szóba (a kérdezőnél meg végképp nem), pedig szerintem az is kulcsfontosságú.
2020. dec. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
56%

"Hát, mivel mindenkinek más a szép, így nincs egy sablon jóképű"


Nyilván vannak ízlésbeli különbségek, de azért elég sok tesztet is végeztek arra, hogy mit tartanak az emberek jóképűnek (vagy éppen melyik nőt csinosnak). Például a szimetrius arc ilyen (azt jelzi genetikailag, hogy egészséges vagy).



Ha fogsz 30 random férfiről fotót és megmutatot őket egy csomó nőnek, hogy rakják sorba őket, akkor kétségtelen, hogy nem ugyanazt az 1db pasit fogja mindegyik az első helyre rakni, de azért nagy átlagban szépen látszani fog, hogy kik kerülnek az első 20%-ba, kik a következő 20%-ba, és így tovább.


Persze lehet, hogy lesz nő, aki valakit nagyon hátra sorol, aki a többségnél a felső 20%-ba tartozott, de elég nagy mintánál azért már szépen látszani fog, hogy ki a jóképű és ki nem...


És ha mindezt a saját környzetedben nézed, ott is működik, van akire sokkal többen mondják, hogy vonzó, van akire alig.


Ne állítsuk már be úgy, hogy ez egy megválaszolhatatlan probléma, hogy ki jóképű férfi (vagy csinos nő)

2020. dec. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
7%
bizony igaz
2020. dec. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
21%

Ezt csak azért nem igaz teljes mértékben, mert mindenkinek mást jelent a jóképű


Ez baromság. Mikor egyetemista voltam, ránéztem a pasi ismerőseimre és kapásból megmondtam, hogy a 10 ből melyik pl az a kettő, amelyik jóképű. És mindenzt azelőtt, hogy nővel lettek volna első évfolyam első napján. Aztán érdekes mód majd minden nő aki bejött azokba a szobákba, ahol aktunk ezekkel a pasikkal (5 szoba egymás mellett), és majd mindegyik nő ahhoz a kettőhöz ment mindig, azokkal nevetgélt. Biztos véletlen. N

2020. dec. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
70%
Hát, akkor én bizonyára valami UFO vagyok, mert a barátnőimmel csöppet sem egyezik az ízlésünk és soha egyetlen általuk kedvelt férfire nem tudtam ráhúzni a helyes szót, de fordítva ők sem. Kezdjük ott, hogy én nem a szőkéket kedvelem, tehát tőlük a legszebb is instant mínuszból indít, míg egy átlagos, barna hajú plusszos lesz. Akkor ez hogy van? Ja, és a távolibb környezetben is látom. Hidd el, a szépség igenis szubjektív. Pl.: Palvin Barbit van, aki szépnek tartva, van aki istennőnek és van, aki szerint átlagos. Na, ez hogy van?
2020. dec. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

Kezdjük ott, hogy én nem a szőkéket kedvelem,


kezdjük ott, hogy a legtöbb nő, akiket ismerek, a barnákat kedveli pasiból. Persze nem ez dönt, a hajszín, de ha van két egyforma, akkor a barna a nyerő.

2020. dec. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
27%
szerintem nem igaz. legalábbis magamból kiindulva. 18éves koromban egy baromi jóképű arab pasi akart felszedni, úgy nzett ki mint egy sejk, volt vele két testőr meg vagy 4 lefátyolozott nő, de pont a pasimat vártam, aki amúgy ronda volt meg nem is tetszett, de még nem voltam nyitott más pasikra, szóval mosolyogva elküldtem. Aztán volt hogy a postánál egy elismert baélettáncos pasi hívott el engem inni, de megint csak pasim volt. bár nem tudom mit akart, mert miután elutasítottam, írt egy hosszú sértődött levelet, hogy mégis mit képzeltem magamról, ő nem is azért hívott el, különben is ő a legszebb balettáncos csajokkal szokott csak járni stb. meg volt persze csóró jóképű pasi, azt is elutasítottam. valahogy mindig a rondáknál kötöttem ki, de már eléggé megbántam. főleg aza rab sejket, mai eszemmel kipróbáltam volna a luxuslakosztályát, csakhát még szűz voltam...
2020. dec. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

15: ezt még férfiként is ugyanígy megmondom általában. Nem mondom, hogy nincs valamekkora tévedési arányom (pl én azt mondom a pasasra, hogy jóképű, de a csajok nem), de ez kb ilyen 50:1-hez, a maradéknál simán eltalálom, hogy ki lesz a nők kedvence a munkahelyen, és ki lesz az, aki örül, ha egy szakmai kérdéssel odamegy hozzá egy csaj.


(és nem szélsőséges esetekről beszélek, amikor az egyik pasas fogatlan, félig kopasz)

2020. dec. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

15: ezt még férfiként is ugyanígy megmondom általában. Nem mondom, hogy nincs valamekkora tévedési arányom (pl én azt mondom a pasasra, hogy jóképű, de a csajok nem), de ez kb ilyen 50:1-hez, a maradéknál simán eltalálom, hogy ki lesz a nők kedvence a munkahelyen, és ki lesz az, aki örül, ha egy szakmai kérdéssel odamegy hozzá egy csaj.


15 ös vagyok, én is ezt mondom pontosan. Hogy nagyjából férfi szemmel is látni ezt. Nem mondom, van néha egy két olyan ismerős aki mindent mondanék, csak azt nem h jóképű, mégis mindig gyönyörű női vannak. Na de akkora dumás a krapek és olyan hangja van, hogy ezzel lazán kompenzálja ezt. De ez ritka eset. Az a baj, hogy hiába látod te is meg én is ezt, a nők ezt itt sértésnek veszik, mert nekik itt (de csakis a gykn) csak ronda pasijuk volt. Engem (15) ös jól le is pontoztak.

2020. dec. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!