Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők sokkal felszínesebben keresnek párt, mint a férfiak? Mindenképpen olyan férfit akarnak, aki jobban néz ki férfiban, mint ők nőben és aki karrierben is előrébb tart.

Figyelt kérdés
2020. dec. 26. 11:00
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Nagyon sok férfi szintén felszínesen választ párt, ezzel egyetértek. Mármint abban a részében, hogy sokuknak csak ilyen Megan Fox meg Palvin Barbi szintű szépségek elég jók csak.


De a nőkre sokkal inkább jellemző, hogy csak olyan férfi elég jó nekik, amilyet ők előre elképzeltek maguknak. De ez nem minden nőnél van így.


Én csak azt mondom, hogy ha dönteni kéne, hogy kik választanak felszínesebben, szerintem egyértelműen inkább a nők. Náluk például az is sokkal fontosabb, hogy karrierben hogy áll a másik.

2020. dec. 26. 11:26
 12/25 anonim ***** válasza:
4%
Még a legcsúnyább nőknél is vannak próbálkozó férfiak, akkor kik is a felszínesebbek?
2020. dec. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
23%

Attól függ a nő melyik életszakaszában van, amit te leírtál az tipikus béta-kergető kapuzárási pánikos gyereket akarok minden áron nő, akinek kell egy hülye, aki eltartja. Fiatalabb korában ezek azok, akik az alfákra mennek rá, majd mikor az alfa már kiöregszik és szarul is keres, akkor kell melléjük egy pénzes béta, aki majd csicskázik nekik, meg eltartja őket.

Nem kell őket hibáztatni, a nők biológiailag ilyennek születnek, ezt több pszichológiai vizsgálat is igazolta, szexet a szexi rosszfiútól akar, családot a güriző középvezetőtől, aki eltartja. Ennyire egyszerű. Persze ez fáj a nőknek ha kimondod, ezért is hurrogják ezt le.

2020. dec. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
86%

Persze, hogy a nőket látod felszínesebbnek, mert férfi vagy... A másik oldalról meg mások a tapasztalatok.

De egyébként, valamire való ember válogat, mert nem jön ösdze bármiféle jöttmenttel. A külső egy dolog, de ennél is sokkal inkább az ápoltság, és egy alapvető igény a szempont. Az se hátrány az ilyen embereknél, ha van célod az életedben, és nem anyucinál döglesz munkanélkül, üres piás üvegekkel körbevéve. Ez is egyfajta igényesség, ami hozzájárul a mentálhigiénéhez is. Nem hiszem, hogy említésre méltó ember azt keresné a másikban, hogy gazdag legyen. Inkább csak azt, hogy önellátó, vagy legalább célokkal rendelkező. Arról már lehetne vitatkozni, hol mennyi selejt van, csak tök felesleges, mert ahelyett értelmes dolgot is lehet csinálni. Az ilyen ujjal mutogatás az egyik legprimitívebb dolog a világon. Ezen elgondolkodnék a helyedben.

Mellesleg: úgy látszik én továbbra is párhuzamos univerzumban élek, ugyanis az én ismerőseimre messze nem jellemző, amit leírtál, egyik nemnél se. Valószínűleg ezért érdemes megválogatni az embernek a társaságot, amiben van.

2020. dec. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
88%
Na és a karrierben mi a felszínes? Nekem is több diplomám van, több nyelven beszélek, felszínes vagyok, ha nem állok össze egy szobafestővel? Nem. Olyan férfit akarok magam mellé, akivel vannak közös témáink, közös érdeklődési körünk, és ilyet diplomások között hamarabb találok. Külsőre elég ha ápolt és férfias jelenség, sosem érdekelt a csinos pofi. Alacsony nőként a magasság sem volt soha gond. De ja, a férfiak akiket elutasítottam, mint meg voltak győződve róla hogy egy kigyúrt, gazdag szépfiúra várok, pedig nagyon nem. De ezt ők nem akarják elhinni, ahogy te sem hiszed el kérdező, hogy nem felszínesség az, ha valaki tudja, kire, mire vágyik, hanem önismeret.
2020. dec. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
86%
Persze, mikor a venebb férfiak is 20 éves bombanot akarnak
2020. dec. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
75%
Nagyon sok ismerkedésen vagyok túl, voltam már sok vakrandin is, mire sikerült megtalálnom azt akit keresek. Sosem tartottam felszínességnek azt, ha valaki a külsőm miatt utasított vissza. Nem is értem az ilyeneket, jobb volna, ha mégiscsak összejönne veled, de kb. semmi sem működne szexuális téren, mert nincs meg a részéről a kémia? Vagy hogy gondoljátok, minden éjszaka megerőszakolod, mert képtelen rád felizgulni? Egyáltalán titeket nem lomboz le az, ha látod egy csajon, hogy nem jó neki az, hogy veled kell lennie?
2020. dec. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
81%

"Mindenképpen olyan férfit akarnak, aki jobban néz ki férfiban, mint ők nőben és aki karrierben is előrébb tart."


Hát, nekem soha nem volt ilyen törekvésem. A párom minden szempontból hozzám hasonló.

Alapból minek hasonlítgatnám így kicentizve magamhoz? Természetesen arra van igényem, hogy tetsszen külsőre, és arra is, hogy egy húron pendüljünk, legyen hasonló gondolkodásunk. Én diplomás vagyok, de az utóbbit bármilyen végzettségű emberben megtalálhatónak találom, senkit nem zártam ki, de a gyakorlati tapasztalat azt mutatja, hogy olyanokkal jöttem ki jól, akik hozzám hasonlóan képzettek. Meg leginkább olyan körökben mozogtam, hogy szintén egyetemistákkal ismerkedtem meg, más nem is igazán udvarolt, mivel nem találkoztunk.


Van párom, aki számomra baromi jól néz ki. Gondolom ez felszínesség neked, de az persze nem baj, hogy én is úgy nézek ki neki, hogy elég ellibbennem előtte és még 7 év után is úgy áll a farka, mint a cövek, és, ha felveszek szoknyát, harisnyát, akkor még mindig megbabonázva bámul. Ez nem baj, neki szabad, ugye? :) Sőt, inkább az lenne az igazi, ha kidobnám, és összejönnék egy kedvesrendeshűséges, de számomra középszerű, kis golyófejű hapsival, aki meg a nyálát csorgatja a kinézetemre, de persze ő nem felszínes, neki jár. :D Hogyne.


Egyáltalán, az, hogy tetszik külsőre a másik és mondjuk a karriere sem rossz, az miért zárná ki azt, hogy lelki összetartozás és szeretteljes kapcsolat legyen? A miénk is ilyen maximálisan.


Annyit még megjegyzek, hogy szerintem az a gusztustalanul felszínes, amit sok férfi csinál (NEM MIND), hogy puncsolnak mindenféle alja nőnek, és viccesnek találom, hogy ezt a jelenséget a felszínességükre való ellenérvként hozzák fel, mikor pont az ellentéte. Meg rendszeresen látok olyan kommenteket is, hogy egészséges férfit nem érdekel, hogy a nő mivel foglalkozik és mennyire okos, nekik takarítónő is jó.

Szerintem pont ez a felszínes igénytelenség, kb. mindegy, csak legyen rajta lyuk.

2020. dec. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
78%
Már a kérdés sem igaz.
2020. dec. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
85%
"4/19 A kérdező kommentje:........ Ezt mindenki tudja, ez tény." Ezt aztán jol, okosan megmondtad! Azannya!
2020. dec. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!