Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik 40-en felül van és úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik 40-en felül van és úgy döntött korábban, egyedülálló marad! Megérte?

Figyelt kérdés

Én most 34 vagyok. Van egy párkapcsolatom és úgy ahogy, megvagyunk. De sokszor kifelé tekintgetek (nem másokra), máshol szeretnék lenni. Ha megszakítanám ezt a kapcsolatot, valószínűleg egyedül maradnék örökre.

Az is gond, sőt elég nagy gond, hogy nem tudok rendesen haladni előre és megadni neki mindazt amit Ő is és én is szeretnénk. Ha viszont magam lennék, akkor sokkal jobban tudnám magam is, és Őt is segíteni, akkor is ha már nem vagyunk együtt. Már csak azért is mert ennyivel tartoznék neki.

Szóval a lényeg, hogy megérné-e egyedül folytatni tovább és bevállalni hogy egyedül maradjak?


2020. dec. 26. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Hülyeség eldobni valakit akit értékesnek tartassz. Valószínűleg ő is annak tart téged, hisz veled van. Ez ilyen tipikus önbizalomhiány szöveg, hogy "jobbat érdemel" meg "nem tudok megadni neki mindent". Dehogynem. Ha nem adnál eleget, már rég nem lenne veled.
2020. dec. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez egy hülyeség.
2020. dec. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értelek titeket. Nem azt írtam hogy itt szeretném hagyni őt. Hanem hogy nélküle jobban haladnék, a céljaimra tudnék koncentrálni, és emellett őt is tudnám segíteni. Viszont amíg vele vagyok úgy érzem ezt nem fogom tudni elérni. Béklyóba vagyok kötve.
2020. dec. 26. 19:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egy ötéves kapcsolatban maradtam benne mert bebeszéltem magamnak hogy különben egyedül maradnék harmincas nőként. De mindig őrlődtem. Végül 40-en felül szakítottam és most nagyon boldogan élek valaki mással.
2021. ápr. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!