Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a nagymenő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a nagymenő nőket nem vágják át sose a férfiak?

Figyelt kérdés
Mások szerint okos, csinos nő vagyok, még sincs szerencsém a párkeresésben. Viszont a nagymenő nők félrelépnek a párjuk mellett, sírnak utánuk, és még meg is bocsátanak nekik. Sőt ezeknek a nőknek a fenekük kivan nyalva. Viszont én hiába nem lépek félre, nem játszmázok nem vagyok elég jó egy férfinak sem.
2020. dec. 26. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Nekem jó lennél.
2020. dec. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

A szerelem gyengit.

Amig nem szerelmes a nö addig ö irányit, van önbizalma is es relative szabadon el, a mellette levö csak egotuning.


Aki szerelmes az elveszett alárendeli magát onnanstol a ffi iranyit

2020. dec. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert őket már átvágták. :D Én az említett típus vagyok (azt leszámítva, hogy sosem voltam hűtlen, de a stílusom abszolút abba a képbe vág és fixen előbb találtam normális embert, mint azok, akik visszafogottak, antialkoholisták, szépen, modorosan beszélő jókislányok, stb), többek között attól lettem ilyen, hogy elkezdtem rafinált lenni és felfegyverkeztem a visszaélések ellen.


Mindenki volt naiv kislány szerintem. Van, aki kicsit szívta csak meg és van, aki csak akkor tanulta meg a leckét, mikor már gyereke lett vagy a fél város átment rajta. De mindenki volt naiv kislány azok közül, akik ma a saját játékukban verik meg az ilyen embereket. Vagy csak szimplán lett egy hatodik érzékük azzal kapcsolatban, hogy addig ki tudjanak ugrani a helyzetből, amíg azt lehet emelt fővel.

2020. dec. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
A férfiaknak addig vagy izgalmas meg érdekes, amíg tudsz hisztis lenni meg úgy tűnik, mintha nem lennének érzelmeid irántuk. Ez a szomorú valóság. Legyél kihasználós, ha már így hozta az élet, különben téged használnak ki :D
2020. dec. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Az életben nem fogom megérteni, hogy miért azon férfiak figyelme után megy itt a picsogás, akik emberileg valahol egy gennyes kelés és vödör beton közt helyezkednek el...
2020. dec. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Ugyanebben a helyzetben vagyok, és be kel látnom, hogy a 4-es Válaszolónak igaza van. Az kell, aki elérhetetlen, hideg, kemény nő, nem az odaadó, törődő, érzékeny. Függetlenül attól, hogy határozott vagy bátortalan a férfi, addig vagyok érdekes, amíg nem köteleződöm el érzelmileg, utána már nem kellek. Viszont, kihasználós meg nem tudok lenni, így nekem szívás, marad a semmi. Már nem ismerkedek, mert ugyanaz a vége.
2020. dec. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6 ez inkább férfiakkal szemben elvárás:)
2020. dec. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7 Valakinél lehet az, nálam biztos nem.
2020. dec. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én olyan nőt keresek, aki szeretne és elfogadna úgy, ahogy vagyok. Viszont túlérzékeny vagyok, zömében emiatt is depressziós, és nem is kommunikálok túl jól, valamint mazo vágyaim is vannak. Így is tutira érdekelnélek?:)
2020. dec. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9 Valamit félreértettél, nem mondtam, hogy érdekel bárki is. 6os vagyok és ismétlem, már nem ismerkedek. Bocs.
2020. dec. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!