Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a szinte már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a szinte már modell lányok nehezebben találnak párt?

Figyelt kérdés
Múltkor hallottam, hogy a nagyon szép lányok nehezebben találnak maguknak párt, mint a kevésbé szebbek

2020. dec. 26. 22:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
Igen, mivel a sok csicska nem mer odamenni hozzájuk. Meg mire/miből menne?
2020. dec. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Nem, amikor jársz-kelsz az utcán csak tartsd nyitva a szemed és látod ez csak egy városi legenda. Ha szórakozóhelyre vagy pubba mész (nyilván nem ebben a csodás 2020-as évben), akkor látni fogod hogy a top nőket egy éjszaka során sokan megközelítik, leszólítják. Legalábbis a fővárosban így van. Vidéket nem tudom, de ott amúgy se sok csúcskategóriás nő van.
2020. dec. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Hát azért nem gondolnám, hogy ők szoktak hosszú évekre teljesen egyedül maradni, úgy, hogy még szex sem jut nekik... Ez a magamfajta qrva ronda nőkkel szokott előfordulni. Innentől kezdve nem tudom sajnálni őket a nem létező nehézségeikért.
2020. dec. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Maximum egy okból, mert ők válogatnak a legjobban (mivel megtehetik).

Nagy kamu, hogy nem mernek hozzájuk odamenni.

2020. dec. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
4-esnek igaza van. Egyszerűen csak válogatnak, de az nem jelenti azt, hogy nincsenek megkúrѵa minden héten rendesen. Ráadásul nem alja férfiak tolják ezeket a nőket hanem nagyon gazdagok és/vagy nagyon jóképűek. A saját köreimben is látom. Nyilván nem Palvin Barbarával mozgok, de barátaim miatt sok top kategóriás nővel buliztam már együtt és nem egyedül árválkodtak a sarokban biztos lehetsz benne.
2020. dec. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Én sose dugtam top nővel és nem is hiszem h mindet dugnák..
2020. dec. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igaz. Ha ennel jobban is figyelek magamra es nem kell giccses sminkre gondolni csak termeszetesen szepen csinosan, nem mernek csak ugy odajonni. Visszajelzest kapok ami pozitiv. Aztan vannak az aljabb korokbol akik barkit invitalnanak ciccegessel de ok minden mar nem penisszel rendelkezore ramasznanak.
2020. dec. 27. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
#7 voltam. Az is igaz hogy nem arvalkodok a sarokban. :D szoval azt se kell gondolni hogy abszolut senki se felel meg azoknak a noknek akik feszesek csinosak szep az arcuk. De az en arcom is megoregszik egyszer..igy mas ertekekre is kell figyelni. Viszont egy formas testtel az ember vonzobb. Mindenhol eloreengednek a ferfiak. A nok nem kedvelnek. Etc.
2020. dec. 27. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem merek a túl szép nőkhöz közeledni. Tudom, tudom, itt mindenki normális, csak én vagyok balfasz.
2020. dec. 27. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
57%

9-es nem vagy balfasz csak valszeg kevés lennél nekik és ezt te is tudod ezért nem kezdeményezel top nőknél. Jól is teszed senkinek se kell házhoz mennie a pofonért.


Palvin Barbarának is van férje nem pedig egyedül sírdogál a sarokban és biztos nem az első jöttmentnek mondott igent :) és az összes felső kategóriás ismert nőt fel lehetne sorolni. Mondjatok egyet, aki még szűz mert senki se mert nála kezdeményezni :D. Lol...


Jó csajoknak rengetegen csapják a szelet. Rondák persze hogy nem mernek odamenni hozzájuk de mégis minek mennének.

2020. dec. 27. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!