Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ghostingolas???

Figyelt kérdés

A hagyomanyos ertelemben vett ghostingolashoz kepeset az ha elobb megutaltatom magam a masikkal az jobb? (mindenféle bantas nelkül)

Mert pl ha csak eltunok a masiknak szar es hatalmas kerdojel marad benne, de ha addigra utal es utana tunok el? Akkor ez az erzes az elhagyott felben megmarad es ugy lesz vele h mindegy is, egy ilyen ember jobb is h eltunik hiszen ugy is csak egy nyomorek volt?

Nem parkapcsolati pelda, vagy randis szituacio. Kozel kerultem valakihez online, es reven tul regota vagyok egyedul es nagyon szeretet hianyos vagyok egyre tobbet bele kepzelek alaptalanul. Es egyre tobbet gondolok ra, de a tavolsag miatt nem mukodne es nem akarom hitegetni plane h meg nem is talalkoztunk. Nagyon jo vele beszelni üzenetekben telefonon is de ha ez igy megy tovabb total megorulok es ra kattanok es azt nem akarom :(. Sajnalnam ha többé nem beszelnenk azt meg plane h szint vallanek neki es iszonyat kellemetlen legkor alakulna ki (volt mar sajnos erre példa). Annyira nem tudok mit kezdeni magamban, az erzeseimmel h borzalmas.

Helyesirasom szar, a fogalmazasom is; nem evegett irtam ki a kerdest. Emiatt nem kerek kommenteket koszonom. Trollokat max egy egy jo vicc erejéig ha kérhetem.


2020. dec. 28. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

tehat te inkabb venned az idot es energiat es egy kitalalt dologgal, felvett viselkedessel megutaltatnad magad valakivel, ahelyett, hogy 5-6 mondatban oszinten megirnad neki ezt, amit ide is leirtal? gartulalok, hany eves vagy, 12?

nem, ez semmivel sem jobb, mint a sima eltunes, de nem ertem, miert csak ez a 2 opcio van es az oszinteseg eszedbe se jut, pedig altalaban az a legcelravezetobb.

2020. dec. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy simán találkozhatnátok élőben először. Az nem jár kötelezettségekkel. Félúton találkoztok egy városban, vesztek elvitelre egy kávét, azt megiszogatjátok egy parkban aztán nyolc előtt mindketten hazamentek.

Lehet hogy nem is tetszetek egymásnak, meg nem is vagytok találjátok a másikat szimpatikusnak.


Ha nem szeretnél találkozni, akkor őszintén mondd meg neki, hogy figyelj úgy érzem, hogy ez így nem működne, és szeretném befekezni ezt az egészet.

2020. dec. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Ez hülyeség. Írd le miért akarod abba hagyni, megpróbál majd meggyőzni, meg hatni rád, 1 hétig tartsd magad, hogy vége és utána ő is felfogja.
2020. dec. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Nekem ért már véget így levelezésem a másik fél által. Egyik nap még írt, másnap már nem, és azóta sem. 2 megyényi távolság volt köztünk, és sohasem találkoztunk. Igazából mindketten tisztában voltunk vele, hogy levelezésnél több nem lesz belőle. Nem csak a távolság, de a munkabeosztás miatt sem. Egy darabig rossz volt arra várni, hogy hátha írni fog megint, de idővel megbékélt vele az ember. Visszagondolva jobb volt ez a ghostingolás, mintha haragban váltunk volna el.
2020. dec. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

Mi a francért nem lehet annyira megtisztelni a másik felet hogy pár mondatban összefoglalod hogy miért nincs értelme tovább időt ,energiát fordítani rá?

És ha nem érti meg, ha utána zaklat ,akkor lehet ghostingolni.

De egyből?

Ez szerinted korrekt?

2020. dec. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
Másold be azt amit ideírtál, oszz tschá.
2020. dec. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!