Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi ghostingol soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi ghostingol soha tobbet nem fog mar keresni?

Figyelt kérdés

Lefekudni nem fekudtunk le mert nem akartam meg, de csok volt es randiztunk is. Aztan elegge megvaltozott felem ami szerinte nem igaz es en tulreagaltam amiert bocsanatot is kertem ha ugy vette de valaszt arra nem kaptam es ez tortent 3hete.


Fiuk ha szo nelkul eltuntok van esely hogy visszatertek,tehat lehet remenykedni vagy felesleges es egyertelmu nem?


2018. okt. 25. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Keresd még 1-2-szer, aztán ha úgy sem, akkor ez ennyi volt.
2018. okt. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Elég furán foglaltad össze a történteket.

Ha egy férfi kereshetne de 3 hétig fel sem hív, akkor éppen nem rajtad járnak a gondolatai. Hogy lehet-e később folytatás? Ez valószínűleg attól függ, hogy a történtek milyen nyomot hagytak benne. A tippem az hogy többet nem fogsz felőle hallani.

2018. okt. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hat elhitette ,hogy akar valamit aztan eltunt😀
2018. okt. 25. 19:49
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Ezt most honnan tudjuk, hogy ő fog-e? Ha más sem fekszik meg neki, lehet még bepróbálkozik. Attól még csak szexet akar, neked meg ez a roblémád, ahogy látható.
2018. okt. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Ez a ghostingol nyersfordìtásban annyit tesz,hogy jellemtelenül kilèp a játèkból.Modern jelzők,modern világ...nem divat a gerinc.Szerintem azt is felejtsd el,hogy ismered.
2018. okt. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem érdekled, nem kellesz neki. Ha kellenél, akkor nem tűnt volna el. Ezen felesleges is agyalni.
2018. okt. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 peca1000 ***** válasza:
94%

Nem kapta meg a nunát, oszt lelépett.


Ne keresd, szerintem már el is felejtett.

2018. okt. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Többiek jól mondják. Szexet akart, nem kapta meg, hát lelépett.
2018. okt. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Istenem akkor ment volna el egy szorakozohelyre aztan 2percebe se kerult volna egyba vinni egy not, most akkor felesleges penzkidobast meg idopocsekolast csinalt 😅😅
2018. okt. 25. 21:33
 10/11 A kérdező kommentje:
De meg is mondtam h en meg nem szeretnek vele lefekudni es mondta h o se akar meg szoval az elso egyuttalvasnal csak smaroltunk es o mondta h na aludjunk. Maaodiknal mar benne lettt vba csak en nem. Ezekutan is azt allitjatok, hogy csak azt akarta?
2018. okt. 26. 09:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!