Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akit jogosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akit jogosan ghostingoltak?

Figyelt kérdés
Hogy éltétek meg?

2019. jún. 4. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Mármint a Ryan Ghosting?
2019. jún. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Engem nem érint de rögtön kidobta ezt a cikket; van arról is, hogy hogyan élte meg valaki

[link]

2019. jún. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*Jaaa, hogy konkrétan, ahogy jogosan; nem néztem végig a cikket, csak úgy ráfutotottam (mégcsak nem is át; de lehet, hogy eről a részéről nem írnak -nemtom , nem néztem)
2019. jún. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
Aki nem tudja értelmesen leírni a kérdést magyarul, az meg is érdemli, bármit is jelent a szó.
2019. jún. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

Basszus gözöm nem volt mi az...amíg bele nem olvastam.Miért próbálunk adni valaminek egy új nevet..és próbáljuk elmagyarázni ,h ez valami fúú de új szokás.Gyerekkorban volt h valaki valamiért nagyon megharagudott rám és többet nem ált szóba velem.Most már itt az internet sima törlés tiltásnak hívják.

Én is simán megcsinálom másokkal.Pl találkozol egy csajjal,elmentek pár randira ...Te többet akarsz ő meg csak barátként akar téged.Sima ügy ezt megdumáltátok mehet is a törlés tiltás...barátom van elég köszönöm.De ha valaki a baráti társaságban valami olyat tesz ...az is könnyen kiérdemli.Pl egy ismerősöm lefeküdt a társaságban egy másik srác barátnőjével.Utána már nem voltak a társaság tagjai..és nem igen lett magyarázva..mit magyarázzunk nekik ezen??

Általában ártatlan embereket nem szoktak csak úgy a süllyesztőbe kerülni.

Még max a nőkből nézem ki h randizol vele közben jön egy jobb egy új pali és téged eltüntet mert a másikkal jön össze.

2019. jún. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem a ghostingolás sosem jogos. Valami elkezdődik két ember között, és az egyik minden magyarázat nélkül eltűnik, köddé válik. Nem írja meg, hogy figyu, nem akarok többet talizni veled, hanem szó nélkül lelép.
2019. jún. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!