Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagy (évek óta) egyedül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagy (évek óta) egyedül?

Figyelt kérdés
2020. dec. 29. 09:15
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Mert magasan vannak az elvarasaid hozzad kepest. Nem kell mindenkivel kozos jovot tervezni azonnal, csak keresgelj es meglesz a parod. Ha fiu vagy akkor gyurj ha lany akkor beszelj kevesebbet es jonni fog a szerelem.
2020. dec. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert nem akarok párkapcsolatot.
2020. dec. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jobb igy
2020. dec. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert van 2 gyerekem, akiből a kisebbik még csak óvodàs és így csak laza/szexkapcsolatot szeretnènek velem a férfiak, amire meg én nem vagyok vevő. Meg az itteni gyk-sok szerint már öregnek is számítok a 38 évemmel és nagyon dagadtnak a 160 centimhez tartozó 74 kilómmal. Ja és tehénnek is a 85F-es mellméretemmel. Ja meg az itteni közvéleménykutatás szerint a 10-ből 2 pontosnak értékeltek. Röhej a köbön.
2020. dec. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert ilyen nő a "legeslegalja rétegen" kívül senkinek sem kell; ronda vagyok (nem kövér, hanem gebe deszka) és unalmas, semmilyen, sótlan-szótlan személyiségű. Ezeket pedig nem vagyok hajlandó kompenzálni sem házicselédkedéssel, sem mindent mosolyogva eltűréssel. Nyáron töltöm a 30-at, akkor már 7 éve leszek teljesen (tehát alkalmi kapcsolatoktól is mentesen) egyedül.
2020. dec. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy trauma miatt félek a férfiaktól, hiába vagyok csinos, szép arcú, nem vagyok képes ismerkedni. De legalább vannak gyerekeim, és megtanultam egyedül is egész lenni.
2020. dec. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van egy alapbetegségem, emiatt nem merek ismerkedni, ha meg valami elkezd lenni, akkor befékezek. Kb. mint a kapcsolati szorongás.
2020. dec. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Mert én már kipárkapcsolatoztam magam egy életre. F50.
2020. dec. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!