Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki az aki több idő óta egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az aki több idő óta egyedül van? Esetleg hónapok, évek?

Figyelt kérdés

Eljött az életembe egy olyan pont, hogy sokan azt mondják hagyjam kicsit az ismerkedést, és mindent, találjam meg önmagam, és a saját boldogságom.

A gond az, hogy kimondom: irigykedve nézek másokat, hogy társaságba járnak, ismerkednek, szexelgetnek stb.

míg én? mit csinálok? próbálok a fejemben rendet tenni.

Afféle saját száműzetésben élek.

Szóval ki az, aki hasonlóképpen egyedül van, nem igazán vannak barátai, és nem jár el sehova, pláne nem szexelgetni.

A 20 as éveimnek nem erről kéne szólnia, de mégis ez van.

Mintha a saját börtönömből néznék másokat, és számomra ez elérhetetlen lenne.

Mentális gondjaim vannak, önértékelési zavarok stb.

Kinek, mennyi idő volt míg ezt rendbetette magában?



2017. nov. 27. 09:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Jól látod a helyzetet. Az imént írtam le, hogy számvetés, meditáció, jóga, önmagad megtalálása. Nekem is volt ilyen...fél év és tisztán fogsz látni. Osho-t is ajánlom olvasásra. Aztán hidd el, más lesz minden.
2017. nov. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Több idő óta...pfff

Inkább hosszú ideje, nem?

Egy óvodás fogalmaz hasonlóan.

Ahogy látom, nálad a szex a jéghegy csúcsa, és azért keseregst, mert nincs kivel csinálni. Valószínűleg képeket küldözgetsz a farkadról esténként, ide írogató gyanútlan áldozatoknak.

2017. nov. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

A lényeg érthető.

nem a szex a jéghegy csúcsa, mert szex és szeretkezés között hatalmas különbség van.

2017. nov. 27. 09:16
 4/24 anonim ***** válasza:

Ocsmány vagyok, szóval soha nem volt rendben semmi és nem is lesz.

Ott tartok, hogy nem is nagyon foglalkozom ilyesmivel, inkább olyanokon jár az agyam, hogy illő lenne véget vetni a földi szenvedéseimnek, mert ilyen kinézettel már az is elviselhetetlen kín, ha ki kell mennem az utcára. Márpedig majdnem minden nap ki kell mennem :(

22/L

2017. nov. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Itt mindenki ilyen búvalb@$zott?

Töröljétek az accountot... hirtelen sokkal jobb kedvetek lesz, mert nem olvassátok ezt a sok negatív szart, ami itt megy. 🔥

2017. nov. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

ezen amugy mar en is gondolkoztam.

de talan ez az oldal is segít egy kicsit, mégiscsak szociális valamilyen szinten

2017. nov. 27. 09:29
 7/24 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten jo ez az oldal persze, en is régóta olvasom, de volt mikor nem jártam fel, direkt azert mert csak meg negativabb lettem az itteni kérdésektől es valaszoktol.
2017. nov. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

2015 óta vagyok egyedül miután véget vetettem egy párkapcsolatnak se mondható 3 hónapos afférnak. Azóta volt ugyan pár jelölt, de egyikkel se jött össze semmi, úgyhogy két éve már én is hanyagolom az ismerkedést. Pánikrohammal és szorongással küzdök, e mellett önértékelési gondjaim is vannak. Ezek legalább másfél éve tartanak, most jutottam el arra a szintre, hogy lassan, de már kezdek gyógyulni. Amíg neked is hasonló gondjaid vannak nem ajánlom az ismerkedést, mert csak saját magaddal baszol ki, ha kétségbeesetten keresel egy párkapcsolatot. Előbb magadat rakd rendbe és csak utána keresgélj.

23/L

2017. nov. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
A húszas éveim nagyjából ugyanerről szóltak, hasonló gondolatokkal megspékelve. Mindezek ellenére azért menetközben próbáltam ismerkedni. De az valójában szánalmas vicc volt, görcsös igyekezetek sorozata. Amivel inkább csak ártottam magamnak, mint használtam volna. Azután úgy döntöttem, hogy nem foglalkozom ilyesmivel és akkor a probléma le van tudva. Persze tévedtem, mert bár a felszínen minden "rendben" volt, alatta egyre jobban csúsztam bele a kétségbeesésbe és kezdem hibáztattam mindenkit, magamat is beleértve. Végül némi segítséggel sikerült felülkerekednem mindezeken. Rájöttem, hogy egyedülállónak lenni nem tragédia és akár pár nélkül is lehetek boldog. Persze nem ment egyik napról a másikra, az egész folyamat cirka tíz év alatt zajlott le. A legynagyobb változást pedig az utóbbi egy-másfél évben tapasztaltam.
2017. nov. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Nekem az a fő kérdésem, hogy miért azok vannak egyedül, akiknek a leginkább szükségük lenne szeretetre?

Olyan emberek kapnak ölelést, romantikázást, gyengédséget minden nap, akiknek nincs is szükségük rá, mert szexpartnerekkel is ellennének életük végéig. A fő, hogy ne kelljen kommunikálni és törődni velük.

Akit pedig teljesen lesújt lelkileg a szeretet hiánya, az két évente kap egy ölelést valami ismeretlentől... :(

2017. nov. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!