Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy huszonéves lányra azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy huszonéves lányra azt mondják, hogy cuki meg aranyos akkor nem lehetek túl nőies a férfiak szemében?

Figyelt kérdés
Általában ezt a két jelzőt kapom meg a környezetemben levőktől meg, hogy kedves vagyok, fiatalabbnak is nézek ki a koromnál.
2020. dec. 31. 20:02
1 2 3
 1/23 omba ***** válasza:
71%
dehogynem. Csak azt nem szokás mondani, hogy "De nőies vagy!"
2020. dec. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
40%

Nekem mikor ezeket mondták, akkor sosem jelentette azt, hogy nőként tekintenek rám, mint egy lehetséges potenciális jelöltet, aki kívánatos személyiség.


Tehát, nem, nem tekintenek rád úgy mint egy jó nőre, Hanem inkább egy naív kislányt látnak személyedbe. Nem mozgattad meg a fantáziájukat.


Ez ennyit jelent.

2020. dec. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy lányra azt mondom, hogy cuki meg aranyos, akkor azt jelenti, hogy nekem nagyon bejön. Mert az az esetem ha valaki ártatlanabbnak tűnik.

Szóval ez egyedi teljesen kinél mit jelent.

32/f

2020. dec. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Van aki inkább az aranyos szomszédlányra bukik, és nem a dögös party-csajra.


Ízlés kérdése.

2020. dec. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak az lehet nőies, aki mindenét kipakolja. Egy visszafogottabban viselkedő, ártatlanabb kinézetű lány nekem pl. sokkal jobban bejön, mint egy "femme fatale". Életem egyetlen szerelme is egy ilyen "szomszédlány" típusú csaj volt, csak sosem mertem neki elmondani. Amikor először megláttam őt élőben, megszűnt körülöttem létezni a világ, és olyan volt, mintha villám csapott volna belém.
2020. dec. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Noren1989 ***** válasza:
100%
Ugyanúgy dugnának, mint a lopottbiciklit.
2020. dec. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
18%
Van cicid?
2020. dec. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
74%
Férfiaknál ez a tetszés jele. Itt inkább az életkorod a kérdés. 25-30-felett már nem szoktuk azt mondani egy érett nőre, hogy cuki. Az aranyost igen.
2020. dec. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a jelzok pozitivak, elegge. Valakinek ez szexit is jelent. En oda meg vissza vagyok azokert a lanyokert akiket cukinak hivok pl. Szoval ez nem zarja ki a noiesseget a szexiseget es egyebeket, nyugi. F/27
2020. dec. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
59%

Dehogynem.

18/F

2020. dec. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!