Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az újat vagy a régit válasszam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az újat vagy a régit válasszam?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akivel kb 6 hónapja alakulgat valami, én kezdek bele szeretni. Ő azt mondta, többet érez irántam mint barátság, mert olyan dolgokat elmond nekem amiket soha senkinek nem mondott el, sok dolgot kedvel bennem, tetszek neki nőként is, és szexuálisan is vonzónak tart. Keveset találkozunk, nekem pedig szükséges hogy többet találkozzunk, de nem nagyon tesz ezért. A volt exem, akivel szakítás után néha beszéltem mert jó kapcsolatban maradtunk, viszont szeretné újra kezdeni velem, és találkozni is szeretne. Vele sosem volt gond a találkozás, rendszeresen találkoztunk is. Nem tudom mit csináljak? Hagyjam a fenébe akibe kezdek bele szeretni, (hiszen kb nem értem mit érez irántam) és megpróbáljam az exemmel az újrakezdést?
2021. jan. 1. 09:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
nőlj fel végre!
2021. jan. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Egyes ezt nem értem!
2021. jan. 1. 09:07
 3/17 Hellmano ***** válasza:
100%
Keress egy harmadikat! Ez egyik se jó választás...
2021. jan. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha mindegy, csak rendszeres legyen, akkor az exet.
2021. jan. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Akibe kezdek beleszeretni az nem adja meg azt, amire szükségem van, a több találkozást. Az exemmel ez pedig sosem volt gond, őt szeretem mármint emberként, de a másikba meg ugye kezdek beleszeretni.
2021. jan. 1. 09:29
 6/17 anonim ***** válasza:
Egyiket sem.
2021. jan. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Szerintetek abba akibe kezdek beleszeretni van-e esély arra, hogy ő is ezt kezdi érezni?
2021. jan. 1. 09:49
 8/17 anonim ***** válasza:

Én nem választanék. Hagynám hogy mindkettő kiforrja magát.

Mindkettő amugy szakitas gyanus sztem.ezért sem állnék egyik oldalra sem külön. Lenne 2 szeretőm mog nincs egy uj kapcsolatom

2021. jan. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én a helyedbe hagynám az egészet és magamra koncentrálnék.


Csak ugy mondom, ugyanúgy, ahogy elvarjuk a pasiktól, hogy ne játszanak a nőkkel, a pasik sem játékszerek, nem illik velük sakkozni.

2021. jan. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Én nem sakkozom. Az egyik nem akarja megadni azt amiről tidja hogy szükségem van rá. A másik meg kérés nélkül is megadná.
2021. jan. 1. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!