Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak, vagy válasszak mást? Vajon még a régit szerethetem? Hallgassak a szivemre?

Figyelt kérdés

Votl egy barátom, aki rég tetszett nekem suliban, évekekl később megtalált neten, és megismertem. Hihetetlen volt, hogy ő írt nekem. Ráadásul küldöldön tartózkodott már. Ő is egyedül én is egyedül voltam. Találkoztunk és egymásba szerettünk. Félig roma ő, ő az egyetlen roma, kaibe szerelmes tudtam lenni, és kait fel is vállaltam szüleim előtt. Nem tudok rá cigányként tekinteni. Nem értem miért szakitottam vele, pont szülinapja előtt. Lehet azért mert védeni akartam őt, kímélni a saját érzelmeimmel mit sem törődve?

Úgy érzem még tetszem neki, és nem haragszik, tartjuk a kapcsit, neki már megint nincsen senkije, de nekem van párom. Együtt is odlgozom vele, dek ülön élünk.

Aranyos meg szeretem, de nem igazi szerelem ez, sokszor negatív ő, ésk icsit gyerekes, magának való, mnitha elnyomna. Olykor úgy érzem bánom, hogy otthagytam Lackót, és néha ávgyom rá, de van amikor úgy érzem beleszakadna a szivem, ha ferit el kéne hagynom, talán sajnálom? De már számit mások érzései.

Felborulna pár dolog az életemben ha elhagynám. Azt sem tudom érdemes lenne e, a másik miatt, de zat tudom ha meignt párom Lehetne Laci, akkor nem érdekelne, hogy külföldön van, könynebb lenne szakitani, ha nem dolgoznánk együtt, vagyis nem is dolgoznák azon a helyen, mivel elég stresszes mniden odabennt, és a jelenlegi párom nagy támaszt jelent számomra, de én ugynaolyan támasz vagyok neki. Lehet am i kapcsink csak egy tanulási folyamat, csak egy jó tezst h mégis ki a fontos? Tán van értelme visszamenni a másikhoz, hisz valojaban nem lakik tőlem túl messze, csak kinn dolgozik, és ő már rég el is vett volna feleségül ha vele maradok, és ő legalább szeretne gyerekeket majd, nem mnit a jelenlegi párom, házias, jóképü, megbizható

amikro flehivott a napokban a torkomban volt a szivem meg a gyomrom.


2009. okt. 4. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Kisvirágom! Ha nem vagy diszlexiás, akkor min. bebaszva írtad ezt a kérdést. Ha meg így volt, akkor tudod a választ...Azért gondold át józanul is. Először, másodszor, harmadszor. Aztán lehet, hogy rájössz, egy harmaddik pasi kéne, csak úgy önmagáért, csak úgy önmagadért.:-))
2009. okt. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
hú de kész vagy!!!csatlakozom az előttem szolóhoz new man
2009. okt. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem, csak szarul látok, baromira gyorsan gépelek, és még fáradt is vagyok.
2009. okt. 12. 20:15
 4/5 A kérdező kommentje:

azért örülnék neki, ha valaki a kérdésre is válaszolna, a lényeget, ha kérhetem. Persze ugyis mindenki a sablon dumával jön legtöbbször.

De azért csak gyerünk, ja és elfelejtettem mondani, h. laptopról irok, azért más mint rendes klaviatúrán. főleg h a gépemen meg vannak cserélve a betük, dehát gfondolom mindenmki más tökéletes rajtam kivül. Utálom az alkoholt, lehet mnidenki magából indul ki. Ja gondolom aki ráér egész nap gép leőtt ülni és kijavitgatni a helyesírási hibáit az máre egy helyesírás zseni. Bizonyáéra nincs más dolga a netezésen kivül egész nap, ja meghát ugye jo volna ha oylanok kommenteznének kaik válalják az e mail cimüket, arcukat vagy nevüket, nem csak a levegőbe fikázni.

2009. okt. 12. 20:19
 5/5 anonim ***** válasza:
egy újat iktass be.
2016. ápr. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!