Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon megvár? Valakivel volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon megvár? Valakivel volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Néháby hete beszélek egy pasival aki nekem nagyon tetszik, de sajnos én Ausztriában lakom így nem találkoztunk még.

Megbeszéltük hogy találkozunk amint lehet, de mivel mindketten dolgozunk nem engedhetjük meg magunknak a karantént, vagy esetleg a lebetegedést. (ugye ha karanténba kell menni az lehet akár 3 hét, annyi szabadságot se vehetünk ki..)


Azt mondta hogy komolyak a szándékai, de lehet még vagy fél évig nem tudunk találkozni akár


L22/F25



2021. jan. 2. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
nem tudom milyen messze vagytok a H-A határtól, de lehet egy közös túrát tenni pl. a Kőszegi-hegységben ;)
2021. jan. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy megvár, amennyiben addig nem jön össze egy jobb lehetőség...

Egyébként te tervezel haza költözni, vagy ő Ausztriába rövid időn belül? Mert, ha nem, jobb most lezárni a dolgot.

2021. jan. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tervez kiköltözni, csak munka mellett még elvégez egy iskolát.

Korábban is ki akart költözni, nem miattam ugye hanem a jobb munkalehetőségek miatt, csak addig még van másfél év..

2021. jan. 2. 11:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi ugyanígy vagyunk

2 hónap után volt lehtőségünk találkozni pár napot, aztán visszament azóta eltelt egy hónap és fogalmunk sincs mikor lesz lehetőség újra találkozni a vírus helyzet miatt

viszont minden nap videochatelünk

de nem is kérdés egyikünk részéről sem hogy várunk és kibírjuk ezt az időszakot :)

2021. jan. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!