Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 40-es nők miért irigyek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 40-es nők miért irigyek a 40-es férfiakra kiknek 20 évvel fiatalabb barátnöjük van?

Figyelt kérdés
2021. jan. 2. 11:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Ők is szeretnének 20 éves barátnőt! De azok a gaz 40 éves fószerek elhalászták előlük :(
2021. jan. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%
én nem vagyok irigy, ha elválnék, tudatosan pár évvel fiatalabb pasit keresnék. egyszerűen azért, mert sokat adok a külsőmre és egy átlagos fiatal pasihoz szinten tudom tartani magam és a legfontosabb a szex. Sajnos a férfinak 45-50 felé kezdene elromlani a dolgok. Nem úgy van mint egy nő, hogy csak szétteszi a lábát és ha nem is lesz orgazmusa, legalább kellemes egy kis összebújás a férje meg el tud élvezni. Egy pasinak ha nem működik, akkor nincs szex. Tudom, hogy fáj az igazság, de sajnos a 40-50 éves férfiak teljesítménye már nem a régi és lehet hogy azt hiszik, ők még elbírnak egy 20 éves csjjal, de az igazság az, hogy mire a fiatal csaj felnő, addigra ezek a pasik lapátra lesznek téve, ha esetleg sikerült elvenni feleségül és gyerek is lesz, a 35-40 évees nő szereőzni fog az 50-60 éves férfi melett. Egyik kollaganőm is ezt csinálta, 20 éves korában szerette el a 40 éves orvos pasit a feleségétől.eleiente b.asztak mint a nyulak, szülés után már egy héttel is ment a napi három menet.Aztán a pasinak már nem állt fel, mire a kolléganőm 36 lett, egésznap a facebookon lógott munkaidőben és szeretőket keresett. ez a szomorú igazság. Én ezért keresek korombelit vagy pár évvel, max 5 évvel fiatalabbat.Nem akarom akítv idős koromat egy idősebb pasi gondozásával, temetésével tölteni, vagy szeretőket keresni az impotens férjem mellé.
2021. jan. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
30%
feltételes módban akartam írni, mert most van férjem. csak két évvel idősebb mint én. De amúgy sajnos már az ő teljesítménye sem oylan...
2021. jan. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
26%

Nem a férfiakra irigyek, hanem azokra a lányokra, akik bármilyen férfit megkaphatnak.

Amilyenek egyszer ők is voltak.

2021. jan. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagyok írigy. Inkább kicsit sajnálom ezeket a pasikat, még kapaszkodnak valamiben. Soha nem felejtem el, amikor 18 évesek voltunk, a barátnőm ismerkedett egy jól karbantartott 40-es pasival. Tényleg jól nézett ki a korához képest, menő vállalkozása volt, jó autója stb. Szerintem a pasi a föld alá bújt volna, ha hallja, hogy a barátnőm miket mesél a háta mögött. Bár valamit le vehetett az egészből, mert a barátnőm után, már a korának megfelelő nővel kezdett kapcsolatot, ami tartós is volt. Egy 20 évesnek egy 40 éves pasival olyan, mint nekem 40 évesen egy 60-70 évessel, hát kösz, ahogy 20 évesen, úgy40 évesen se apukát keresnék, ha szükségem lenne rá.
2021. jan. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
12%

Szóval a pasinak volt egy kalandja egy (két) fiatal lánnyal mielőtt megállapodott, és a lány nagyon csúnyákat mondott rá a háta mögött.

Ez tényleg olyan, amiért sajnálni kell egy férfit, mert nagyon rossz volt neki. 😂😂😂

2021. jan. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
itt most az volt a kérdés hogy barátnője az illető, nem egy futó szexkalandja. a barátnő feltételezi hogy programoznak, bemutatja őt a társaságának, és mindezzel pocsékolja is az idejét. egy 40 éves férfi kelendőbb egy 40 éves nőnek, mint egy 45 éves férfi. Szexelni 40 éves nő is szokott 20-60 éves korig bárkivel.
2021. jan. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
60%

30-35 éves korukig járnak az idősebb pasikkal.


Gimisként az egyetemistával, egyetemistaként odaköltöznek a már dolgozó férfihez, később ahhoz, aki már be is futott.

Közben magyarázzák a kortársaiknak, hogy nekik komoly, érett, felnőtt férfi kell, ezért a 10+ év különbség.


Aztán 30-35 évesen hirtelen rájönnek, hogy ez az életmód már nem működik tovább, viszont a korukbeli férfiak éppen 10 évvel fiatalabb csajokkal járnak (tudod, akik korábban nem voltak elég felnőttek, érettek, komolyak, férfiasak).


Ilyenkor kezdenek általában gyűlölködni, pedig akit utálnak, az nem más, mint a saját, 10 évvel korábbi énjük.

2021. jan. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
61%

6.

Szeintem elég megalázó lehetett a 40 éves pasinak, hogy a barátnőm az első szexnél szinte ledermedt, hogy ez gáz a 20 éves pasija után, gondolom látszódott is rajta, nem véletlen, hogy a pasi visszatakarodott a saját korosztályához. És igen, én sajnáltam a pasit a megalázó szituáció miatt.

2021. jan. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
29%

Te! Savanyú a szőlős privátoló!


Ugye nem sikerült sem a nememet, sem a mondanivalóm lényegét levenni...


fuss neki még egyszer.



#8

2021. jan. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!