Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, válasszatok a 2 lehetőség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, válasszatok a 2 lehetőség közül! Mi a véleményetek azokról a 27-28 éves férfiakról, akik kedvesek, intelligensek és nem néznek ki olyan rosszul, de extrém gátlásosságuk miatt még soha nem volt barátnőjük, viszont nagyon próbálkoznak?

Figyelt kérdés
2020. jún. 9. 14:27
A kérdező szavazást indított:
Nevetséges, szánalmas szerencsétleneknek tartom őket, ilyenekkel én sohasem ismerkednék.
Ha amúgy tényleg jófej és szimpatikus külsőre is, akkor ismerkednék ilyen férfiakkal, nekem nem probléma, ha ennyi idősen még nem volt barátnőjük.
20 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit takar a "nagyon próbálkoznak"?
2020. jún. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az, hogy extrém gátlásosság?
2020. jún. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki extrém gátlásos, akkor hogyan próbálkozik folyamatosan?

A kettő ellentmondásos, nem?

2020. jún. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jon be az extrem gatlasossag, tapasztalataim szerint ez a kapcsolatban is problemat okoz. Hiaba jottok ossze, mindig talalnak valami uj indokot, ami miatt szoronghatnak, ha epp szarabb napod van es csunyan nezel veletlenul rajuk, mar megy a hattyuk halala es a kapcsolat veget vizionaljak. Egy pillanatra sem engedheted el magadat mellettuk, mert BARMIT csinalsz, azt ok a vegletekig tulanalizaljak es fszsagokat hoznak ki belole. Szoval reszemrol ez egy kosz nem, en inkabb maradok az egeszseges onbizalmu ferfiaknal, akik mellett nem kell folyamatosan keszenletben allnom, hogy bizonygassak nekik.
2020. jún. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Megfogadják az itt elhangzó tanácsokat, miszerint fürödjenek, vágassanak új sérót, vegyenek 10 éves BMW-t, gyúrják ki magukat, képezzék magukat, találjanak célt maguknak, olvassák mindenféle guruk könyveit arról hogyan ne legyenek még csak véletlenül se olyanok amilyenek "légy önmagad felkiáltással" stb...

Aztán ha mindez mégsem elég, visszajönnek kérdezni, hogy utána le legyenek incelbalfaxozva.

2020. jún. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én is sokáig gatlasos ember voltam es nem akarom, hogy ujra az legyek én is egy ilyen ember mellett.
2020. jún. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kíváncsi vagyok, miben nyilvánul meg az extrém gátlásosság.

Ha tényleg olyan okos, intelligens, kedves, és még csak nem is csúnya, de visszahúzódó, nem mer kezdeményezni... akkor már rég felszedte volna egy nyomulósabb csaj. Mert vannak ilyen lányok, ilyen férfiakat is ismerek, akiknek 0 érzéke van az udvarláshoz, de amúgy nincs nagy gáz velük, néha felszedi őket egy nő aztán ennyi.

Valami nagyobb gikszer van ott, ha ennyire nem akar tőle senki semmit.

2020. jún. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!