Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek milyen érzés legbelül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek milyen érzés legbelül, hogy az egész életük gyakorlatilag arról szól, hogy a férfiaknak megfeleljenek?

Figyelt kérdés

Oké tudjuk, a férfiaknak nehezebb a társkeresés, nagy a verseny a nőkért meg minden, de egy férfinak összességében nem csak arról szól az élete, hogy a nőknek megfeleljen. Egy férfi ezer más módon is lehet sikeres, és a siker mindenképpen vonzza a nőket, ha más nem az anyagiasakat.

De egy nő értékét egyes egyedül az határozza meg, hogy fiatal-e, szép-e, csinos-e. Hiába van egy nőnek 3 diplomája, hiába beszél nyelveket, hiába költözik a világon oda ahová akar, mindenhol csak abban mérhető az értéke, hogy a férfiaknak mennyire tetszik. Ennyi. Konyec.

És pluszban még a nők is így tekintenek egymásra. Ez alapján értékelik, rangsorolják egymást, hogy ki szebb, csinosabb, fiatalabb, melyikük a legvonzóbb a férfiak számára mondjuk egy baráti társaságon belül is.

Milyen érzés így leélni egy életet?



2021. jan. 2. 15:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem a férfinak kell megfelelnie a nőnek?
2021. jan. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, bocsi, hogy így látatlanban ezt írom, de te nagyon buta és egyszerű vagy...


Az élet nemcsak erről szól, mindegy hogy nő vagy vagy férfi. Ha szerinted igen, az szomorú.


De lehet, hogy csak provokálni akarsz egy troll kérdéssel, mert unatkozol.


Mindenesetre: jó dolog, ha egy nő szép és vonzó, de egyrészt nemcsak a külsejétől lesz vonzó, hanem még kismillió másik tényezőtől is (rád ezek nem vonatkoznak). Ráadásul a testi szépség mint tudjuk sajna nem tart örökké, szóval ha egy nő folyamatosan csak ezzel foglalkozik és semmi másba nem invesztál, nagyon üresnek fogja érezni az életét.

2021. jan. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
85%
Nekem sose szólt arról, pedig nő vagyok, érdekes.
2021. jan. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
83%
Micsoda röhejes kérdés.
2021. jan. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudom, mert több mint 1 darab agysejtem van veled ellentétben. Iszonyatosan frusztrált lehetsz nemtől függetlenül.

Én nőként vagyok olyan pofátlan, hogy igenis értéknek tartsam az eszemet, a diplomámat, a nyelvvizsgámat, a humoromat, stb. amivel ugyanúgy lehetek mások számára imponáló. :D Szóval az életem nagyon kicsi százaléka szól a férfiakról, megfelelésről meg kb. semennyire, mert pont leszarom az ilyesmit. A hozzád hasonlókon meg csak nevetek legfeljebb.

2021. jan. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
87%
Napi felesleges provokatív kérdés.
2021. jan. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Tényleg ezen a szinten mozog az vagy valaki fogja is a kezedet ?
2021. máj. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!