Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire hátrány ez ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hátrány ez ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, albérletben lakom ami lassan lejar, de még nincs elég tokem egy lakás onerohoz. Azt szamolgatta, hogy ha 1 évre vissza költözök szüleimhez, akkor az év végére plusz 3 millat tudnék félre tenni a mostani keret mellé és már bőven meglenne a lakás keret.

Ismerkedésnél ez nagy hátrány hogy szülőkkel élnék addig?

Teljesen önálló vsgyok és még is van a célom hogy 1 év és ennyi, de be akarom pörgetni a dolgokat. Ha nem megyek haza akkor is 2 milla a felretetel, de így jobb lenne.


2021. jan. 3. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp tedd ezt. Legföljebb egy évvel később, immár saját lakásból indítod az ismerkedést. AZ pedig az albérletnél is jobb pozíció.
2021. jan. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
Ha nő vagy akkor nem gáz, ha férfi vagy akkor lúzer.
2021. jan. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Aki azt mondja rád, hogy lúzer, azzal ne is foglalkozz, normális nő ilyet nem fog mondani. Szerintem nem gáz.
2021. jan. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
#3 én sem azt írtam, hogy mondani fogja. :D
2021. jan. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#4 az olyanért nem kár, menjen is inkább, a kérdező is jobban jár, ha normális nőkkel ismerkedik;)
2021. jan. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Semennyire. Teljesen logikus döntés.
2021. jan. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavarna.

Nekem is van megtakaritasom szoval max osszedobjuk 😁

2021. jan. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó, akkor ez eldolt :D

Hol veszünk lakást? :D


Köszi a válaszokat egyébként :)

2021. jan. 4. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!