Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az alacsony lányok aranyosabbak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsony lányok aranyosabbak?

Figyelt kérdés

Magas srácok, nektek mi a véleményetek a pici lányokról?

Aranyosnak találjátok őket, vagy inkabb kislányosnak? Pl. amikor annyira alacsony a csaj, hogy a mellkasodig is alig ér fel, es le kell hajolnod ha puszit akar/akarsz adni, könnyen tudod "pakolgatni" ide oda stb.



2021. jan. 3. 22:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%
Számomra aranyosak nekem tetszenek!
2021. jan. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Bocsánat a helyesírási hibákért, nincs összefüggés*. Fáradt vagyok 😪
2021. jan. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

#7 lány vagyok

Szoval nem igazan tudok mit verni

Csak szimpla közvéleménykutatás, mert pl. rám már rengetegen mondtak, hogy aranyos, cuki vagyok

2021. jan. 4. 11:09
 14/15 anonim ***** válasza:
71%
Én nem vagyok magas, 166 cm viszont ha ilyen 15-20 centivel alacsonyabb az nekem már nem tetszik. Akkor legyen max 5-10 centivel az még okés. De persze amúgy ha megnyerő a személyisége akkor teljesen nem érdekel hogy milyen magas, nem az fog befolyásolni.
2021. jan. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok alacsony, igaz, magas sem (170cm), de sokszor azt hallottam vissza rólam hogy aranyos nő. Vékony vagyok az igaz. Csak mert pici valaki az nem jelent cukiságot, több tényező teszi cukivá. Alkat, arc, viselkedés.
2021. jan. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!