Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan kapcsolatod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan kapcsolatod amit nem tudtál hová tenni?

Figyelt kérdés
Jól elvagytok vele, jól el lehet vele poénkodni, jó a szex is, nagyon jól érzed magad vele, de akkor sem tudod felcímkézni a köztetek lévő kapcsolatot?
2021. jan. 4. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
Nekem az összes kapcsolatom így kezdődött. Mondjuk én sose görcsöltem rá a címkékre, lazán, játszmamentesen, stresszmentesen álltam mindig is a kapcsolatokhoz, ami nekem csak pozitív.
2021. jan. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
Igen,volt. Korkülönbséges kapcsolat. Jól működött,de nem volt jövője,szerintem egyikünk se tudta hová tenni.
2021. jan. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen csak dugipajti, akivel elütöm az időm. Már nem vagyok tini, hogy ennyire túlisztifikáljam, hogy annyira különleges, hogy nincs rá szó. Millió másik ember csinálja ugyanezt.

Ha nem közölte az illető a másikkal, hogy ennyi a szándéka vele, ábrándozzon nyugodtan a másik fél, ha nem látja a fától az erdőt felnőtt létére.

2021. jan. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt ilyen.
2021. jan. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt.
2021. jan. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!