Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Van olyan ex szexpart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Van olyan ex szexpartneretek akire a mai napig gondoltok?

Figyelt kérdés
Eszetekbe jut, hogy milyen jó volt az ágyban és hatalmas vágyat érzel iránta. Felkeresnétek?
2021. jan. 4. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
1 éve lett vége a szeretői kapcsolatomnak. A mai napig keres...
2021. jan. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Igen eszembe jut. Olyat tudott, hogy azóta sem találtam olyan lányt mint ő. Mondhatni több volt már nekem mint szexpartner.
2021. jan. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 noone91 ***** válasza:
0%

Nos, így házas fejjel végig gondolva, habár nem volt sok, de egy kivételtől eltekintve minddel leülnék borozni. :)


29F

2021. jan. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2. Mitől volt jó az àgyban?
2021. jan. 4. 21:12
 5/8 anonim ***** válasza:
30%

Az én volt szeretőm az orált imádta ahogy csináltam neki.

1#

2021. jan. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
9%
Igen,te voltál számomra a legjobb.
2021. jan. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%
6# azt kétlem 😄
2021. jan. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Ahh de volt ám több is, ahhhh de jó volt csak úgy spriccelt a kis p u n cija valamelyiknek😍 amúgy mindenki máshogy volt jó, akivel jó volt
2021. jan. 5. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!