Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, akiknek a barátnője/s...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akiknek a barátnője/szexpartnere fogamzásgátlót szed, ti hogy tudtok megbízni abban, hogy a nő azt mondja, mindig beveszi?

Figyelt kérdés

Nagyon sok olyan esetet olvasok itt is és láttam mádr a környezetemben, hogy a nő azt mondta, szedi a tablettát, közben meg nem szedte, vagy csak úgy kifelejtett szemeket és teherbe esett. Ilyenkor meg ugye jön a felelősségvállalás stb.

Azzal én is egyetértek, hogy ha közösen dönt két ember gyermekvállalás mellett, akkor igenis legyen szabályozva, hogy a férfi ne hagyhassa csak úgy el a gyerekét támogatás nélkül, de amikor a férfi be van palizva, át lesz vágva azzal, hogy a nő gyógyszert szed és közben nem teszi, az szerintem teljesen más és nem értem, ilyen esetek után hogy tudnak a férfiak megbízni.

Én is nő vagyok, tablettát szedek és a párom bízik abban, hogy minden nap beveszem.

De ha abba belegondolok, én mit tennék, ha férfi lennék, biztosan nem tudnék ebben bízni...


2017. jún. 30. 09:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy egy kapcsolatban alapvető dolog a bizalom.

Ha ennyire nem tud két ember megbízni egymásban, akkor minek vannak együtt?

2 éve szedek fogamzásgátlót, és a barátom még sosem kételkedett abban, hogy bevettem-e.


21/L

2017. jún. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt, mert bízom benne. Volt egyszer, hogy nem vette be (pontosabban elfelejtette magával hozni utazásra), akkor is egyből szólt.

Másrészt, mert látom reggelente, hogy beveszi (bár nem szoktam direkt figyelni).

Harmadrészt tudom, hogy ő sem akar még gyereket.

2017. jún. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
Drága, a nő magát védi, ha tablettát szed. Te is védd magad óvszerrel. Ennyi!
2017. jún. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

3.: szerintem ez a hozzáállás alapvetően hibás.


Értem én, hogy alap a bizalom, mégis rengeteg ilyen eset történik a fene nagy bizalom ellenére is

2017. jún. 30. 10:21
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolat alapja a bizalom, de igen, előfordul, hogy valaki sajnos visszaél ezzel a bizalommal.

Ha mondjuk hűtlen lesz hozzád, akkor még mindig mondhatod utólag, hogy esdig bíztam benned és kösz, nem kérek belőled. Itt annyi a rizikó, hogy nagyon megbánthat, de a fájdalom idővel elmúlik. A gyerek viszont nem, azt visszacsinálni nem lehet.

Úgyhogy ha egy férfi tutira nem akar gyereket, inkább húzzon gumit.

2017. jún. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés kb olyan mint hogy miért nem telepítünk a párunk telefonjára olyan programot amivel láthatjuk merre jár hisz milyen sok embert csalnak meg.

Tudnál egy ilyen kapcsolatban élni?

Ha az alapvető bizalom hiányzik megette a fene az egészet.

2017. jún. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
6.: értem a logikád, de akkor is rengeteg ilyen eset történik és ott sem úgy kezdődik, hogy a srác nem bízik meg, hanem pont azért történik meg, mert megbízik benne
2017. jún. 30. 10:42
 8/23 anonim ***** válasza:

Ha most arra gondolsz, hogy szándékosan nem veszi be, mert ő előbb akar gyereket, akkor többé nem tudnék bízni benne, mert ahelyett, hogy megbeszélte volna, inkább ilyen megoldáshoz folyamodna, szóval ez szakításhoz vezetne, és akkor még nevelheti a gyereket egyedül.


Ha megbeszéltük, hogy 30 alatt nem akarok gyereket, akkor szeretném, ha ezt figyelembe venné, és legalább beszéljük meg, ha ő előbb szeretne, de ez nagyon rossz húzás lenne tőle, és nagyon logikátlan is.

2017. jún. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
54%
Nem hiszem h ez olyan gyakori eset lenne, csak ha elfelejti a nő bevenni vagy valamiért nem hat olyankor is szeretik a férfiak a nőkre fogni h direkt csinálta. De még ha tényleg direkt ki is hagy pár szemet a nő, akkor is kicsi az esély h terhes lesz, nem véletlen h a tabletta abbahagyása után még egy hónapig csak kevesen esnek teherbe. Szóval kíváncsi vagyok hol hallottál te annyi ilyet. Nem mondom h nem létezik ez, de azért nem lehet olyan gyakori ahogy mondod.
2017. jún. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
9.: most pl feljebb ki is van ilyen kérdés emelve, illetve ismerőseim közt is három ilyem esetről tudok, hogy csak akkor vette be a tabkettát, amikor eszébe jutott és ott a baba hazasság és anyagi háttér nélkül
2017. jún. 30. 11:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!