Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hogyan viszonyulnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan viszonyulnátok ahhoz a fiúhoz, aki évekkel később kezdeményez nálatok?

Figyelt kérdés
Két évvel ezelőtt egy évfolyamtársammal összetalálkoztunk egy rendezvényen (nem bulin, inkább kulturális eseménynek mondanám). Korábban még soha sem beszéltünk, de látásból ismertük egymást. Gyakran megesett, hogy egyszerre vizsgáztunk, vagy ugyanahhoz a tanárhoz járunk gyakorlatra. A rendezvényen hosszasan elbeszélgettünk. Sok közös téma akadt. Meg is lepődtem azon, hogy a volt barátnőmről kérdezett. Úgy vettem észre, hogy többet tud rólam, mint gondoltam volna. Az esemény után talán egyszer-kétszer találkoztunk az egyetem folyosóin. Köszöntünk egymásnak, de más nem történt. Néhány hét múlva diplomát szereztünk mindketten, én pedig külföldre költöztem. Az elmúlt időszak alatt néhányszor eszembe jutott. Nagyon hasonló a személyiségünk és az életvitelünk, különösen ezt találtam benne vonzónak. Azt nem állítom, hogy szerelmes lennék belé. Sokkal inkább azt mondanám, hogy egyfajta szimpátia. A következő hónapokban költözök haza, arra gondoltam, lehet, hogy el kellene hívnom randizni. Közös ismerősökkel is beszéltem. Elmondásuk szerint már egy ideje nem él párkapcsolatban a lány, ilyen téren tehát szabad a pálya. Normál körülmények között már elhívtam volna egy találkozóra, de a külföldi tartózkodás miatt erre nem kerülhetett volna sor. Most pedig attól tartok, hogy ijesztőnek találná, hogy két év után hívnám el egy randira. Valakivel történt már hasonló eset? Lányok, ti mit gondolnátok egy pasiról, aki ennyi idő után kezdeményezne nálatok? Attól félek, hogy talán "mániákusnak" hinne. Holott valójában nem erről van szó. Ahogy írtam, nem vagyok belé szerelmes, csak ha valaki megkérdezné, hogy kit tartanék ideális barátnőnek, nagy valószínűséggel ezt a lányt nevezném meg. Ha jobban megismerném, nagy valószínűséggel beleszeretnék.
2021. jan. 4. 23:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Aranyrudat adnának neki.
2021. jan. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezzel nincs semmi baj. Nem fog mániákusnak hinni. Feldobta a face és eszedbe jutott. (Vagy valami hasonló.) :D

Ha pedig már alakul a dolog elmondhatod, hogy régóta tetszik, mert szerintem nagyon cuki.

2021. jan. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 int: f(der)*g=f*g-int.g(der)*f ***** válasza:
100%
Természetesen ez lehet ijesztő. Viszont ha nem próbálod meg, akkor nem lesz semmi. Biztos belegondol majd, hogy miért ennyi idő után. Ettől függetlenül meg kéne próbálni. 23F
2021. jan. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!