Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok ilyet? :S

Figyelt kérdés
Nekem egy olyan nő kellene, aki összejönne 1 fital fiúval(16 éves vagyok) akinek van gyereke, mert nekem sajnos nem lehet majd gyerekem :(
2010. aug. 13. 21:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet, ha szabad tudnunk?
2010. aug. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Daganatos voltam és nincs ondóm :(
2010. aug. 13. 21:46
 3/19 A kérdező kommentje:
És nem is lesz :(
2010. aug. 13. 21:46
 4/19 anonim ***** válasza:

16 évesen még ne keress olyan nőt akinek gyereke van, még suliba jársz, nem tudnál fizetni ezt-azt se...

majd 23-24 évesen elkezdheted a keresgélést

2010. aug. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Mindenkinek megvan a párja neked is meglesz :) Am elmesélnéd? érdekelne a dolog.. és korod?
2010. aug. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
bocsi 16vagy nemolvasta mel :D
2010. aug. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Szerintem emiatt ne aggódj, ugyanúgy találsz barátnőt, szerelmet, és nem kell aggódnotok egy véletlen becsúszott baba miatt. Ha nagyon szeretnétek akkor pedig örökbe fogadtok egy kisbabát. :D Én szurkolok.
2010. aug. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
2 évesen daganatos lettem( húgyhólyagrák) és kivették hólyagom és sérültek ezek a nemtudom mik :( orgazmusom van csak nem jön ki semmi se, és nem is fog :(
2010. aug. 13. 21:49
 9/19 anonim ***** válasza:
Hát nagyon sajnállak ..ez nagyon rossz lehet. és szerintem kicsi az esélye annak hogy egy ilyen nőt találj mert egy olyan nő akinek gyereke van az vagy férjnél van vagy nincs de akkor is egy komoly érett férfit akar maga mellé. de remélem tévedek és találsz majd egy ilyen nőt =)
2010. aug. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ez de jó ötlet...amúgy sajnálom hogy nem lehet saját gyereked,de biztos találsz majd a jövőben egy lányt akivel boldog leszel és ahogy előttem is írták örökbe fogadhatok majd:)
2010. aug. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!