Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok ilyet? :S

Figyelt kérdés
Nekem egy olyan nő kellene, aki összejönne 1 fital fiúval(16 éves vagyok) akinek van gyereke, mert nekem sajnos nem lehet majd gyerekem :(
2010. aug. 13. 21:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
nézd a jó oldalát:D nem kell félni h teherbe esik, és nem is kell védekezni:D
2010. aug. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
62%

Miért ne lehetne gyereked?

Vannak ondóbankok, és létezik mesterséges mgtermékenyités.

Ezeket éppen az ilyen esetekre találták ki.

2010. aug. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
az utolsónak igaza van,nekem van gyerekem,28 vagyok,és a komoly férfiakat szeretem,50 körül.ráérsz majd 30 év körül keresgélni.csak az a gond hogy hiába van valakinek gyereke,és is mondjuk még szeretnék,és csak olyannal jövök össze akinek szintén lehet és akar is gyereket.
2010. aug. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ez történt veled!

De egyelőre ne ilyen nőt keress, egyelőre csak csajozz, ahogy mindneki más a korodban! Hidd el, mire arra kerül a sor, hogy a gyerek szóba kerül, nem egy szerelmen leszel túl. ;-)

Mellesleg létezik örökbefogadás is. De erre ráérsz egy 10 év múlva gondolni! Ne ez alapján válassz párt, hanem az alapján, hogy ki az, aki valóban szeret!

F/27

2010. aug. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Sajnálom.

De, tényleg, majd 10 év mulva gondolkozz ezen. Most csajozz, és ne is gondolj gyerekre. Biztos lesz, aki így fog szeretni! Ez tuti. Van már megoldás, ha valaki gyereket akar, és nem lehet.

22/L

2010. aug. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Azt írtad a hólyagod volt daganatos, nem a heréd. Elvileg az még így is termel ondót nem? Ha mindenképpen sajátot akarsz akkor injekcióval ki tudják venni a herékből nem?
2010. aug. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
nem sok esély van rá :(
2010. aug. 13. 22:48
 18/19 anonim ***** válasza:

Mekkora jó! És nyugodtan kettyinthetsz, anélkül, hogy a csajod terhes legyen! :D:D

Amúgy én kifejezetten örülnék egy ilyen pasinak, mert nekem nem kell gyerek, utálom őket... :D

15L

2010. aug. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Remélem megismerhetlek egyszer kedves utolsó :D
2010. aug. 13. 23:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!