Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Össze költöznétek így? 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze költöznétek így? 4 hónapos kapcsolat.

Figyelt kérdés

A párommal 4 hónapja kezdtünk járni, de mar voltunk együtt korábban is. A szüleinkkel élünk mindketten. Neki nincs állandó munkája és arra sincs garancia hogy itt kap állást miután lejár a szerződése. Szoval ha alairom az albérleti szerződést az az én felelősegem lenne. Alig vagyunk együtt ezért szeretnék az osszekoltozesre voksolni.

Neki meg nem hoztam szoba a nyárra terveznem, hogy beszéljünk róla.

En 28 a barátom 31


2021. jan. 6. 14:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
NEM!
2021. jan. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%
Munkanelkulivel osszekoltozni? Remek terv, dolgozol, o meg otthon hesszel. Ma Magyarorszagon az nem dolgozik aki nem AKAR!
2021. jan. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
70%
Aki így él 31 évesen, azzal nem is lennék együtt :)
2021. jan. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Van munkája csak nem állandó. Szerződéses melojai vannak. Ha a szerzodese lejárt, a cég újat kínál neki.arra nincs garancia hogy azonos teruleten legyen. Es néha hónapokat kell varnia mire kap újabb állást. Nem lusta, nem munkakerulo es sporol azokra a hónapokra amikor nincs állása. Eddig egy hónapon belül volt uj munkája. En nem keresek rosszul, szóval ki bírnám fizetni egyedul is .
2021. jan. 6. 14:50
 5/16 anonim ***** válasza:
55%
Nem, ilyen férfival csak a nyűg lesz.
2021. jan. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%
Miért nem vált munkahelyet nyárig még biztos talál más munkát.Szerintem beszéld meg vele hogy mit szól hozzá.
2021. jan. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem tud, mivel külföldi és csak ez a melo biztosítja neki a papírokat
2021. jan. 6. 14:57
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ennyi idősen legfőbb ideje, hogy elköltözzetek a szüleitektől. Igen, bérelj ki valamit. Ha minden jól alakul, együtt lesztek, és mindkettőtöknek lesz munkája. Ha nem, te egyedül akkor is fenn tudod tartani, és illő is, hogy ennyi idősen már ne a szüleid nyakán lógj.

Emellett sokan egy életen át projektmunkákban dolgoznak, vagy vállalkozók, és a megrendelőktől függnek. És aki állásban van, ott is jöhet leépítés. Ez nem azt jelenti, hogy ők ne tudnának megélni, lakást fenntartani, családot eltartani.

2021. jan. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
23%

Nem!

Viszont, ha van munkahelyed én el is vennélek feleségül!

2021. jan. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. jan. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!