Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen viselkedés jelenthet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen viselkedés jelentheti azt, hogy tetszem egy lánynak?

Figyelt kérdés

Többször előfordult már, hogy amikor egy ismeretlen lány rám köszön, akivel akkor láttuk meg egymást először (pl. munkahelyen, lépcsőházban, stb), akkor 1-2 előre köszön, és olyan nagy kicsattanó mosollyal, mintha ezer éve legjobb barátok lennénk és véletlenül összefutottunk volna.

Ez a viselkedés jelentheti azt, hogy tetszem a másiknak? Vagy csak ilyen a stílusa? Néhánnyal szívesen el is kezdtem volna beszélgetni, és utólag rosszul érzem magam, hogy lehet zöld utam lett volna.


2021. jan. 6. 19:08
 1/4 Angel3000 ***** válasza:
78%
Szia! Ilyen szituàciòra legyél felkészûlve, és ha elôre köszön a làny, akkor vàgd rà: Ismerjûk egymàst, a nevem ....és a tied...te is itt dolgozol? stb...! Ragad meg az ismerkedés lehetôségét! Minden jòt!
2021. jan. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de nekem is volt már ilyen párszor. De én ezt úgy veszem, hogy ő ilyen kis mosolygós és mindenkivel ilyen. :)
2021. jan. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a munkahelyen mindenki köszön mindenkinek, és mivel én mosolygós vagyok, általában mosolygok is hozzá, de ettől még nem akarok semmit az illetőtől.
2021. jan. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül tetszel nekik, lehet, hogy ők ilyen típusok, de ha van alkalmad, akkor próbálj beszélgetni velük, legfeljebb elutasítanak.
2021. jan. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!