Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy felnott ferfi reszerol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy felnott ferfi reszerol mit jelenthet ez a viselkedes?

Figyelt kérdés

Ultunk 2 baratnommel, o odajott leult par szekkel arrebb. Amiko raneztem az oramra, azt kerdezte tolunk, hogy mennyi az ido. A baratnoim persze valaszoltak ra kapasbol. Majd felallt, elment elottunk, mikor odaert, megfordult, ramnezett es mosolygott, en meg persze pont mellette bamultam el, szoval keson kaptam eszhez. Csapott egy kort, majd megint visszajott, leult. De akkor mar nem csinalt semmit, vegult fogta magat es hazament.

Masnap osszefutottam vele, es jo hangosan ramkoszont. En meg persze egy csendes sziat vagtam vissza.


2015. máj. 17. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy???
2015. máj. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 RRR ***** válasza:
37%

tapogatózik

jelezd neki ,ha "szabad a pálya"

2015. máj. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
21
2015. máj. 17. 17:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Be volt sz@rva ennyi...
2015. máj. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok azért ennél jobban kifejtem. Ott van egyedül bejössz neki, elhatározta, hogy próbálkozik nálad. Közben ott ülsz másik 2 barátnőddel. Leül pár székkel arrébb felkészül lelkiekben. Odamegy hozzátok a pulzusa valószínű az egekben. És csak egy ilyen ócska szöveget tud csak bedobni, hogy mennyi az idő. Utána elment és a legközelebbi falba elkezdi verni a fejét, hogy hű de béna volt.


Kedves kérdező ennyire nem egyértelmű egy ilyen helyzet? Próbálj meg te odamenni 3 idegen palihoz. Annyi a különbség, hogy ha te izgulsz és nem bírsz semmi jót bedobni attól még nem leszel kevésbé vonzó.

2015. máj. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A 2 baratnomet ismerte, mivel parszor beszelt mar veluk, engem viszont nem ismert.
2015. máj. 17. 18:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Az könnyebb helyzet, de így is biztos izgult.
2015. máj. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!