Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelenthet az ilyen viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet az ilyen viselkedés?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel csoport társak vagyunk egy képzésen. Tetszik nekem, vannak jelek, hogy én sem vagyok közömbös számára. A kapcsolat jelenleg amolyan ismerkedő fázisúnak mondható, de mindig amikor úgy alakul, hogy előre lépés történne, ő tesz egy lépést vissza, de amikor én is megtenném azt a vissza lépést, olyankor keres. Nemrég elhívtam, hogy talán úgy lesz valami előre lépés, amire azt mondta, hogy most nem alkalmas családi gondok miatt, és megbeszéltük, hogy szól ha javult a helyzet. Azóta meg ugyanaz megy mint az elhívás előtt.

2016. ápr. 21. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy nagyon bizonytalan, és instabil lelkileg. Biztos volt valami nagy csalódása, vagy más dolog is állhat a háttérben.
2016. ápr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az lemearadt a kérdésből. Hogy miként lehetne jól kezelni ezt a helyzetet?
2016. ápr. 21. 19:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Türelmesen. Beszélgess vele sokat. Kicsit viccelődj vele finoman, hagy oldódjon kicsit, majd hívd el randizni. Nem fog könnyen menni, az lehet. Mond el neki hogy tetszel neki, szeretnéd közelebbről megismerni.
2016. ápr. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!