Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha csak szex kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak szex kapcsolatot akartok (nők) mi a férfi elvárásaitok? Megjegyzem csak szex kapcsolat...

Figyelt kérdés
2021. jan. 6. 20:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
70%
Legyen magas (>=180) és jóképű.
2021. jan. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Megfelel a buta, de izmos és jóképű, aki egyedül a libidómat tudja megmozgatni.
2021. jan. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Anno az volt, hogy ne sz*passon be azzal, hogy amúgy több vagyok neki, mint egy test, és kell neki a szerelmem. :) De már nem utazok ilyesmiben.
2021. jan. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
77%
Azért beszélgetni is lehessen vele. Figyeljen rám is. Nagyjából egyezzenek a vágyaink.
2021. jan. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%

Ugyanaz, mint rendes kapcsolatban. Attól, hogy nem a barátnője vagyok, még bánjon velem tisztességesen.

Most nem keresek senkit!

2021. jan. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
71%

Legyen vonzó teste (elhízottság nem jön be)

Legyen igényes a látható higiénia (haj, köröm, fog) és a nem látható is (alapvető tisztaság)

Tudjon normálisan magyarul

Ne legyen előítéletes a nőkkel, ne gondolja hogy a szex a nők számára bűn, vagy R"banckodás

Legyen egy alapvető kommunikatív képessége

Nyaljon jól

Ujjazzon jól


Most elsőre ennyi jut eszembe. Nyilván tartós, monogám kapcsolathoz ez édeskevés, de szexkapcsolathoz elég.

2021. jan. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Persze.ha szex van abba benne vagy a vonzódás. De szerintem egy max 3-4aktusig megy. Mert utánna ha tovább is menne ott már vonzalom van abból meg szerelem lesz.
2021. jan. 6. 20:42
 8/25 anonim ***** válasza:
56%
Nem elvárás, de a tökéletes az, ha szálkás, legyen magasabb nálam legalább 10 centivel. Nem nehéz, 155 vagyok. Szenvedélyes legyen és nagyjából egyezzenek a vágyaink. Nálam előny, ha fiatalabb. Nem várom el, hogy a tenyerén hordozzon, de azért kezeljen normálisan, nem szeretem a bunkó, rosszindulatú embereket.
2021. jan. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem lesz mindig szerelemből vonzalom, max egyoldalúan :D *vaagy a másikban is, de a pszichóbb alkatok ezt másképp élik meg
2021. jan. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
55%
3-4 alkalom majdnem mire összeszoktok, utána lesz igazán jó. Ha meg attól tartasz hogy szerelmes leszel akkor ez nem neked való.
2021. jan. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!