Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom egy őrült száguldozó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egy őrült száguldozó? Ma elkezdett versenyezni egy autóval, ott ülök mellete, ő meg simán nyomta a gázt. Nagyon féltem hogy magyarázzam meg neki, egyébként szép nyugodan vezet.

Figyelt kérdés
Nem csak magamat félte hanem őt is, ha magában is ezt csinálja.:(Hogyan tudok rá hatni??
2010. aug. 14. 01:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Ez épp nem lámpánál történt, hanem kifordult elénk egy kocsi, és mondta nagyon megindult, azért ment ő is ggyorsan mert az versenyre hivta 8O


Teljesen féltem akkor abban a pillanatban, meg őt is féltem, és hiába mondjátok hogy hogy hagyjam stb

2010. aug. 14. 11:10
 12/13 anonim ***** válasza:
Meséld el neki, hogy ha egy vétlen autóssal karambolozik, ahol más emberek, apukák, anyukák, gyerekek(!!!!!!) utaznak, akár meg is halhatnak miatta. Van hely, ahol lehet versenyezni, napi 6-8ezer forintos nevezési díj fejében, de csak saját magáért felelős!
2010. aug. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Emlékszel arra a motorosra, aki egyik éven felvette kamerával, ahogy balesetezik? Fókuszban vagy hol egy csomót foglalkoztak vele. Az a motoros is azt gondolta, hogy neki aztán semmi baja nem lehet, ő aztán nem fog balesetezni. Ő örökké nyomorék lett, asszem le is sittelték (teljesen jogosan), viszont akivel karambolozott, az ártatlanul meghalt.

Tudom, hogy Te "csak" a barátnője vagy, de ne hagyd, hogy odáig fajuljon a helyzet. Nem véletlen a sebességkorlát, nem azért hozták meg a kresz szabályokat, hogy szivassák a közlekedőket, hanem éppen azért, hogy védjék őket. Önmaguktól és egymástól. Mert ha száguldozik, és neadjisten balesetet szenved, nem csak ő fog szívni.

2010. aug. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!