Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a legjobb barátom utálja a páromat?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom minden ok nélkül egyszerűen ki nem állhatja a páromat. Borzalmasan rosszindulatú vele szemben, szerinte korlátoznak engem, lóvá tesznek, kihasználnak, miközben mindenki más (szülők, többi barát, környezet) odáig van érte, hogy milyen barátnőt találtam magamnak végre. Főz, mos, takarít, megbízik bennem, nem féltékenykedik, egyszerűen tökéletes számomra. De a legjobb barátom ezt nem így látja.


A lényeg, hogy elkezdtem dolgozni, közben ugye volt a karantén és a korlátozások is, így nem tudtam ezzel a barátommal hetente többször találkozni, mint korábban - de ez mindenkivel így van, nekem is vannak ilyen barátaim, mégsem találok ki mindent és kezdek el vádaskodni. Lényeg a lényeg, ő a vírust semennyire nem veszi komolyan, mi annál inkább, már csak azért is, mert a párom auto-immun beteg, a szülei pedig nagyon idősek, kockázati csoportba tartoznak. Ezért mi nyáron is csak szabadtérre mentünk, a beülést annyira nem kockáztattuk. Ebből az jött le a barátomnak, hogy a barátnőm nekem ezt megtiltotta, nem enged el, és felhasználja a betegségét ellenem...


Már önmagában ez is rosszul esik, de ezenkívül olyanokat talál ki, hogy csak a pénz miatt van velem, és várja a szüleim halálát (miközben ők tehetősebbek és amúgy örökölt most 20 millió forintot), és hogy a Facebookra sem enged fel (minden nap fent vagyok).

A szemembe is szeret hazudni ezek szerint a barátom, mert mondta, hogy mennyire boldog, hogy eljegyeztük egymást, mennyire örül ennek, most meg azt vágta hozzám (úgy, hogy ott állt a párom is), hogy életem legrosszabb döntése volt...


Mit tudnék csinálni? Nem akarom elveszíteni a barátomat, de amíg így áll a páromhoz (és ezáltal azért valamennyire hozzám is, hiszen velem sem volt őszinte, és engem is hülyének és manipulálhatónak néz), addig én nem vagyok képes vele találkozni, annyira megbántott.



2021. jan. 7. 13:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Pedig ha nem változtat a hozzáállásán, akkor jobb ha kiadod az útját. Egy barátnak támogatnia kellene.
2021. jan. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Már elveszítetted, ez az ember már nem a barátod. Féltékeny, irigy, manipulatív féreg - eddig nem volt érdekellentétetek, így nem jött elő ez a tulajdonsága, de most már tisztán láthatsz. Ne erőltesd, nem ér ennyit.
2021. jan. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Nyisd már ki a szemed. Ez csak addig volt a barátod amíg azt tetted amit ő akart. Most hogy lett saját életed azonnal el akarja venni tőled, hogy újra ő legyen a középpontban. Mióta barát az ilyen? Most derült csak ki milyen ember.
2021. jan. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Vetélytársat lát a párodban. Az ilyen emberektől égnek áll a hajam. Kerüld el jó messzire.
2021. jan. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyik "már(csak)" lány barátom párja meg nem utál pedig okot is adtam erre.
2021. jan. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak tippre, de nem volt koztuk regebben semmi? Nem probalkozott be a lanynal korabban?
2021. jan. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Nem volt semmi köztük, nem ismerték egymást - nem is egy településről származnak.


Az biztos, hogy nekem évek óta nem volt senkim, és hozzászokott, hogy akár este 10-kor is mentem az első szóra, és 10/9 alkalommal igent mondtam, mert nem volt más dolgom, és ezt ő is tudta.


Ami még dühítőbb, hogy neki 4 éve van barátnője, és csomószor ő magával is hozta, még úgyis, hogy előtte nem szólt,én meg ilyet sosem csináltam.


Azt még kihagytam, hogy a párom többször kezdeményezte, hogy meg akarja ismerni a barátaimat, hívjuk át őket, beszélgessünk, iszogassunk, főzött nekik, és ennek ellenére ilyenek.

2021. jan. 8. 17:50
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Elgondolkodnék a helyedben, hogy ő valóban a barátod? Az okos emberek akit jót akarnak neked, olyankor mondják el a véleményüket, ha megkérded. Amit ő csinál, hogy folyamatosan szapulja barátnőd és toxikus légkört csinál egyáltalán nem tűnik barátinak, valószínűleg nem tudja elfogadni, hogy kevés az időd rá.
2021. jan. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
16%
nem a párod a legjobb barátod :o?
2021. jan. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Uhh. Ez tök mérgező. Akarsz egy mérgező kapcsolatvan maradni?

A barátod nézőpontjából, ti összetartoztok, a barátnőd meg csak mellékszereplő. Itt neked kell a sarkadra állnod.

A barátnőd egy tündér ha nem szólt eddig, de hidd el h gyűlik benne az h nem tudsz kiállni kettőtökért. Ha már szólnia kell ére, régen rossz, és lesznek belőle gubancok.

Fordított helyzetben neked nem esne jól, hogy a barátnőd egy szó nélkül helyreteszi a legjobb barátját? Ne kelljen könyörögnie, állj a Sarkadra.

2021. jan. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!