Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a legjobb barátom utálja a páromat?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom minden ok nélkül egyszerűen ki nem állhatja a páromat. Borzalmasan rosszindulatú vele szemben, szerinte korlátoznak engem, lóvá tesznek, kihasználnak, miközben mindenki más (szülők, többi barát, környezet) odáig van érte, hogy milyen barátnőt találtam magamnak végre. Főz, mos, takarít, megbízik bennem, nem féltékenykedik, egyszerűen tökéletes számomra. De a legjobb barátom ezt nem így látja.


A lényeg, hogy elkezdtem dolgozni, közben ugye volt a karantén és a korlátozások is, így nem tudtam ezzel a barátommal hetente többször találkozni, mint korábban - de ez mindenkivel így van, nekem is vannak ilyen barátaim, mégsem találok ki mindent és kezdek el vádaskodni. Lényeg a lényeg, ő a vírust semennyire nem veszi komolyan, mi annál inkább, már csak azért is, mert a párom auto-immun beteg, a szülei pedig nagyon idősek, kockázati csoportba tartoznak. Ezért mi nyáron is csak szabadtérre mentünk, a beülést annyira nem kockáztattuk. Ebből az jött le a barátomnak, hogy a barátnőm nekem ezt megtiltotta, nem enged el, és felhasználja a betegségét ellenem...


Már önmagában ez is rosszul esik, de ezenkívül olyanokat talál ki, hogy csak a pénz miatt van velem, és várja a szüleim halálát (miközben ők tehetősebbek és amúgy örökölt most 20 millió forintot), és hogy a Facebookra sem enged fel (minden nap fent vagyok).

A szemembe is szeret hazudni ezek szerint a barátom, mert mondta, hogy mennyire boldog, hogy eljegyeztük egymást, mennyire örül ennek, most meg azt vágta hozzám (úgy, hogy ott állt a párom is), hogy életem legrosszabb döntése volt...


Mit tudnék csinálni? Nem akarom elveszíteni a barátomat, de amíg így áll a páromhoz (és ezáltal azért valamennyire hozzám is, hiszen velem sem volt őszinte, és engem is hülyének és manipulálhatónak néz), addig én nem vagyok képes vele találkozni, annyira megbántott.



2021. jan. 7. 13:07
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Természetesen a párom a legjobb barátom, de teljesen más a kapcsolat nyilván vele, mint egy azonos nemű, 5 éves korom óta ismert emberrel :)


A legjobb az egészben, hogy legutóbb mikor ez az egész történt, annyit mondott, hogy majd meglátjuk, ha vége a vírusnak - úgy vettem ki, ő nem akar bocsánatot kérni, ő azt várja, hogy "teljesítsek" és bizonyítsam az ellenkezőjét annak, amit állít... ez meg pofátlan szerintem.

2021. jan. 10. 13:48
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem ér semmit az év..


A legjobb lány barátom(7ev baratsag) azt mondta, mikor a páromtol terhes lettem (1 ev járás után védekezés mellet), hogy megfogja a kezem és elvisz abortuszra.


A másik legjobb, ő srác, barátom(9 év baratsag) ellenezte az elejétől fogva a kapcsolatot, nem tetszett neki a (mostmar) Férjem, és mikor terhes lettem neki is elmondtam es kiakadt.. mindennek lehordott.


Jelzem, azóta egyik sem barátom.. Toxikus emberek.. Az ilyeneket ki kell zárni.


Beszeltem a csajjal 1 évvel később, s akkor döntöttem mikor végleg megszakítom vele a kapcsolatot, mikor egy másik lányt igenis tenyleg elrángatott abortuszra hasonló okok miatt....... elvitte. Elvégeztek rajta.


A sráccal is beszéltem 2 év utan,bevallotta, hogy mindig azt hitte, hogy tole lesz gyerekem holott tudja ő is, sosem adtam okot de ő igy erezte, hogy sokáig baratok vagyunk utana majd disney mese szerint bevalljuk, hogy mindig is szerelmesek voltunk egymásba ea boldogan élünk mig meg nem halunk.


Vicc mindkettő.


Van az a mondás, hogy madarat tolláról, embert barátjáról...


Nagyon remélem, hogy erre a két emberre fikarcnyit sem hasonlítok... Örülök, hogy nincsenek mar az életemben.

2021. jan. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Angel3000 ***** válasza:
100%
Szia! Az ilyen rosszindulatù baràt elöbb vagy utobb le fog morzsolodni! Ellenem is beszélt pàr baràt, baràtnô a pàromnàl. Ezek az emberek mind lemorzsolodtak idôvel, de én még mindig egyûtt vagyok a pàrommal!
2021. jan. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Örülök a "sikertörténeteiteknek"! Azóta sem jelentkeztek, bő 1 hónapja, szóval nem tudom, mi lesz. A páromat bántja, hogy "miatta" nem tartom ennyi ideje a kapcsolatot a legjobb barátommal, de finoman jelezte most, hogy amíg nem változnak meg gyökeresen, addig talán jobb is, ha kicsit szüneteltetjük a dolgot - bár hozzátette talán jogosan, hogy aki ilyeneket tud mondani ok nélkül, az valószínűleg eddig is ilyen volt, csak nem volt olyan szituáció, mikor előjöhetett volna...
2021. jan. 17. 13:03
 15/20 anonim válasza:
100%
Nárcisztikus, manipulatív. Hidd el, még ő fog majd keresni de lehet majd csak évek múlva.
2021. jan. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
igen, nárcisztikus ember akinek lehullott a maszkja. mérgező személy.a tulajdonaként tart téged számon, és a barátnőd a betolakodó, aki elvesz téged tőle. Örülj, ha az ilyen magától lelép. Amúgy ez életkorral csak romlik, úgyhogy minél előbb megszabadulsz tőle, annál jobb.
2021. febr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

A te barátod egy rinyagép.Ha nem tudnám,hogy hímnemü,esküszöm valami rossz lotyóra gondolnék!

A háttérben teljesen kirajzolódik a féltékenységi szimptóma.

Mivel a nöddel többet vagy,úgy érzi a nöd közétek állt és töle veszi el az idöt,amit vele töltenél el.Ö ,a barát mostmár a második helyre szorult.

Azok ilyenek,akik fúggöek egy személytöl.Nyilvàn rajtad kivül nincs barátja.


Keressen magának egy nöt,mert tulságosan sok a fölös ideje!

Ha meg van neki,akkor foglalkozzon a bnöjével többet,téged meg hagyjon ,ha már nem támogat.

Mert egy barátnak ez is feladata lenne!!

2021. febr. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Azóta sem jelentkezett, már december óta. Van más barátja (hárman voltunk legjobb barátok), meg párja is.
2021. febr. 17. 10:15
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki. Tudok én is olyan nárcit aki közeli hozzatartozók előtt teljesen kifordul önmagából, napi többször van dührohama, hazudik, lop a családtagjaitól, a barátai előtt meg adja az ártatlan vallásos szentet, vannak akik évtizedekig se tudták kiismerni annyira erős az álarca.
2021. febr. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Most írt a szülinapomra, hogy "visszavárnak", meg "szeretnek", de semmi bocsánatkérés, meg semmi, szinte ők várják el tőlem... mintha arra várnának, hogy "bizonyítsam", hogy nincsen igazuk. Hihetetlen.
2021. febr. 21. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!