Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért az ilyen nőkre buknak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az ilyen nőkre buknak a férfiak?

Figyelt kérdés
Adott egy nő aki népszerű. A párja el is jegyezte, és már az esküvőt tervezték. De kiderült hogy a nő félrelépett a párja mellett, a pasi megverte amiatt mert átverte, az esküvő le lett fújva pár héttel előtte. A nő összejött más férfiakkal, míg a férfi egyedül volt. Aztán a férfi csak visszafogadta a nőt, újra összeköltöztek, a nő gyereket is vár. Másnak meg mint én, a párkeresés se jön össze.
2021. jan. 7. 13:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

"a pasi megverte amiatt mert átverte"


Kérdezhetnénk azt is, hogy miért ilyen férfiakra buknak egyes nők... Az is ugyanolyan lenne, mint ez az alapkérdés.



Szerintem itt a "zsák a foltját" esete van, értelmesnek tűnik mind a kettő. Persze a verekedés, családon belüli erőszak még így sem megengedhető.

2021. jan. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert az olyan nők kimozdulnak a szobájukból például és mernek ismerkedni, randizni, szexelni, stb. Régebben otthonülő jókislány voltam. Nem is történt semmi. Majd elkezdtem bulikba járogatni, ismerkedni, mindjárt volt egy csomó lehetőségem.
2021. jan. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Megérdemlik egymást.
2021. jan. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Jobban örülnél egy fülesnek?
2021. jan. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Ez ket bolond, de amugy az van, amit az egyik valaszolo irt. Nyitottak, sok embert ismernek, igy nyilvan boven talalnak olyan ferfit, akit nem erdekli a mult, szabadabb felfogasuak. Nyilvan nem minden nyitott, bulizos, pasizos no veri at es csalja meg a parjat, ferfiak kozott meg van olyan is, aki leszarja, hogy megcsalt-e valakit elotte a no vagy sem.
2021. jan. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Őket a sors egymásnak teremtette, te meg összejöhetnél mondjuk velem és többé nem is panaszkodnál arra, hogy boldogtalan vagy!
2021. jan. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy idióta balek története két felvonásban.


Megérdemlik egymást.

2021. jan. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6-os, gondolom szóba se áll veled a kérdező mondván, hogy itt a gyk-n úgyse lehet ismerkedni. Eltaláltam?
2021. jan. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az élet nem fekete fehér, a pasi meg megverte a csajt, bár az rászolgát, szerintem ha nekik így jó akkor megvoltak az atrocitások.
2021. jan. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azert van az onbizalomnak is egy olyan szintje, amikor mar az ilyenekre is irigy az ember. Jo melyen van az szint, emelni kene.
2021. jan. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!