Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a fiatal férfiak akik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a fiatal férfiak akik az idősebb nőket kedvelik, milyen nőkre buknak ha ők is elkezdenek idősödni?

Figyelt kérdés
Maradnak ugyanannál a korosztálynál, és akkor már magukkal egyidős partnerük lesz, vagy a +20 év akkor is megmarad?
2015. szept. 7. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Átfordul egy idő után. 20-as lányokat keresünk. :)
2015. szept. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Én nem azért szeretem a 30-40-es korosztályt, mert NÁLAM idősebb, hanem azért mert vonásaik alapján vonzónak találom őket. Nem a korkülönbség a kulcsa a kérdésnek.


24/F

2015. szept. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Clark Kent.. ***** válasza:

Úgy lehet, ahogyan az első írta.


Nézd, már kamaszkorban is ez van. A 15-16 éves fiúk nézegetik a 20-22 éves nőket. De ha abba a korba érnek, már lehet, hogy kicsit fiatalabbat választanak.


Mivel a férfiak alapvetően szeretik a fiatal nőket, így nyilvánvaló, hogy például egy 40-es éveiben járó férfi nem az 50-es nők közt fog keresgélni.

2015. szept. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ahogy én látom azoknál, akiket ismerek és a 30-as, 40-es korosztályt kedvelték fiatalon, nem váltottak át később 20 évesekre. Vagy az van, hogy ugyanannál a korosztálynál maradnak, vagy már nem akkora korkülönbséggel, de náluk néhány évvel idősebbeket választanak.
2015. szept. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pontosan #3-as. 40 felé mit kezdjek egy 50-60 évessel? Az már a beteg kategória...
2015. szept. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
#5, és ha a pénzeszsák őszülő vén kecske tartja el a 20 éves csajt, az rendben van? :p
2015. szept. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6: Egy tisztes őszes halánték nő számára ajándék. :P
2015. szept. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7, miértis?
2015. szept. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van olyan ismerősöm,aki mindig idősebb nőkkel volt együtt,a pali màr 33 éves,és most is 10 évvel idősebb nővel él együtt.Azt azért hozzá kell tennem,hogy ezek a nők mind fiatalosak,csinosak voltak,valahol érthető,hogy nem 40-es,vagy még idősebb férfiakat választottak.
2015. szept. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!