Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férj szülinapi ajándék ötlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férj szülinapi ajándék ötlet?

Figyelt kérdés

Férjemnek jövőhéten lesz a születrsnapja (31).

Az anyagiak most nem engedik a költekezést.

Nem tudnátok olyan ötletet adni, amit itthon is megvalósíthatok neki?


2021. jan. 8. 13:39
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
A kedvenc kajája vacsira, kedvenc torta megsütése, romantikus este fürdővel, masszázs, csini fehérnemű, 18+ program, esetleg társasjáték (erotikus is lehet) :) Végső megoldásként egy "openwhen" doboz összeállítása is jó ötlet szerintem.
2021. jan. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A kaja az alap. Minden nap főzök, amit ő kér. Süti is elég sűrűn van. Így ezek annyira nem ajándékok nálunk :/

Van egy 1éves fiunk, aki elég hiperaktív, este 10ig fenn van, így a közös fürdés, szexis bemutató, stb most nem opció :/

Erről a dobozról még nem hallittam, utána nézek.

2021. jan. 8. 13:46
 3/10 anonim ***** válasza:
23%

attol függ milyen ember azért az nagyon fontos

de ja a legalapabb kedvenv kajája + szex minden mennyiségben + a kedvenc hobbyja nyerő páros minden férfinél

2021. jan. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
az a doboz csak a nők szerint jó ajándék, inkább ne vessződj vele
2021. jan. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Most utána néztem ennek a doboznak, sosem hallottam róla.

Hát igen. Férjem ennyire nem érzelmes, nem hiszem, hogy értékelné annyira, mint amennyit dolgoznék vele.

2021. jan. 8. 13:53
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Köss neki sálat.
2021. jan. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Add le a gyereket egy délelőttre hétvégén nagyinak, tesónak vagy barátnőnek és menjetek el valahová. Vagy pont ne. :)
2021. jan. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

És persze csináljatok a gyerekkel valami képeslapot. Pl. festékes kézlenyomatból ötletes dolgokat lehet kihozni, nézz körül pinteresten.

Kupont is lehet adni. Pl. elengeded horgászni (vagy olyasmire, amiért eddig pofákat vágtál:)), vagy megmasszírozod a hátát... te tudod, minek örülne.

2021. jan. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Az étel és a szex, az szülinapi ajándék kategória??


Kérdező egyébként napkozben is lehet szexelni, ha a gyereket másik szobába a kiságyba teszed jatszani addig.


Nekem is 1 éves, nem áll meg, mindig megy, de vannak olyan játékok amiket csak ilyenkor kap meg napi fél órára, így azokkal jól el van egy ideig.


De a szimpla, gyors orál, jelmez, fehérnemű stb, azért az ne kiváltság legyen már egy férjnek..


Én sütöttem tortát neki, rendeltem ajándékot amit tudtam hogy szeretne és a 3 legjobb barátját és párjaikat meghivtam hozzánk, dekoráltam, igy ez is meglepetés lett.

2021. jan. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9es!

Ezt a választ megspórolhattad volna :D

1kérdést tettem fel, nem kioktatást kertem, full lekezelő hangnemben.

Gratulalok hozzá, hogy te inkább magára hagyod a masik szobában a gyereked, szinte felügyelet nélkül, csak hogy élvezkedj egy kicsit.

Nekünk a gyerek ennél fontosabb.

(Egyébként férjem reggeltől estig dolgozik, időnk sem lenne rá)

Nem farsangra készülünk, hogy jelmezbe öltözzünk. Elég kiabrándító számunkra...

És mint írtad te is, a szex hol ajándék kategória?!


8as!

Ilyesmi ötleteket várok/vártam, köszi :)


7es!

Barátnők messze laknak, nagyszülőkkel nem tartjuk a kapcsolatot. Nincs kire hagyni. Illetve ajándekra gondoltam, amit a gyerekkel adnék neki :)

2021. jan. 8. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!