Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szülinapra szerintetek ez jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülinapra szerintetek ez jó ötlet?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt. 28/f ajándékjáról lenne szó. Rajzoltam neki 2 kezet, nyúlnak egymás felé és éppen megfogják egymást. A háttérbe egy naplementét. Alá íram egy szöveget: "Minden nap lehet ragyogó, mert a fényét Te adod hozzá". Ezt bekereteztettem.

Nemsokára találkozom vele, de elbizonytalanodtam. Nektek tetszene egy ilyen ajándék a párotoktól? Mindene van, nem akartam haszontalan vackot vásárolni.



2018. aug. 29. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez szívből szól.. Szerintem értékelni fogja ! :)
2018. aug. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Igen, nekem tetszene. Ez aranyos ajándék, ne aggódj biztos tetszeni fog neki.
2018. aug. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos a képet nem tudom ide feltölteni, de félek, h nevetségesnek tartja, csak nem meri majd elmondani. Bár eddig, aki látta,azt mondta, h nagyon jó lett, de úgy érzem, mintha nem fejeztem volna be a rajzot. Valami hiányzik és nem méltó arra, h keretbe rakjam. Tudom, maximalista vagyok, de nagyon izgulok...
2018. aug. 29. 16:18
 4/6 Bétó apó ***** válasza:
25%
Hát... Nem is tudom... Így látatlanban is, szerintem egy alapos cumizásnak jobban örülne, mint ennek...
2018. aug. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bence_ ***** válasza:
26%

Félsz, hogy nevetséges vagy a szemébe?

Egy kapcsolat rólad szól arról aki vagy és nem arról a szerepről amit játszol.

Add magad!

Amúgy a szex is jó ajándék! 😊

2018. aug. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos, örülni fog neki.
2018. aug. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!