Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülnél gyermeket egy gazdag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülnél gyermeket egy gazdag férfinak?

Figyelt kérdés

Mindent megkapsz csak egy gyermeket kell szülnöd.

Vállalnád?

A férfi kedves, okos, intelligens, jóképű csak a munkájának élt.



2021. jan. 9. 05:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Senkinek nem szülnék gyereket, undorodom a terhességtől úgy, ahogy van. Normális nő pedig ha szül is, magának teszi.
2021. jan. 9. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%
Lesznek jelentkezők.
2021. jan. 9. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem szülnék. Kezdjük ott, hogy azért akar a nő gyereket, mert annyira szereti a pasiját, hogy látni akarja kicsiben, illetve nagyon rákészül a fészekrakásra. Na most ha ez nincs meg, attól még ugyanúgy beindulhat az anyai ösztön, de csak ha az első perctől kezdve gondozza. Ha ott vannak a cselédek, nehezebben alakul ki a kapocs anya és gyereke között, pláne ha még a pasit se szereti. aztán ott van az hogy sok gazdag munkájának élő pasi ronda és hát ezeket az arcvonásokat nem biztos hogy szeretném viszontlátni a gyerekemben. További érv ellene, hogy ha nincs szerződés, amiben biztosítja az anyagi jóllétemet, egzisztenciám, ha az nincs, pl. lakás, függésbe kerülök és bármikor elveheti a gyereket, ha már megszerettem és nem akarok elválni tőle. Ha befolyásos haverjai is vannak, ügyvédek, fidesz stb. , vagy velem ellenséges család, akik minden hibámat árgus szemmel videózzák, hogy ezekkel a bizonyítékokkal beállítsanak engem vm hülyének, akkor még kiszolgáltatottnak érezném magam és még jobban veszélyben érezném a gyerekem, hogy elszakítsák. Ugyanez fokozottn a igaz, ha külföldi a pasi, extra rizikó. Már pedig nem biztos hogy a gyereknek jó apja lenne, ha nem simerem eléggé akár pedofil is lehet, vagy csak idegbeteg, egyiknek sem szívesen lökném oda a gyereket. Ismerünk harcokat a médiából, az a koreia kisfiú, akinek a milliárdos apja szintén kicsinálta a nőt, vagy most volt a tvben az az olasz csávó, aki helikopteres művelettel rabolta el a gyereket. Szóval nem, akkor szülnék valakinek ha szeretem és ismerem jól és bízok benne. a pénz meg az okos, jóképű nem elég.
2021. jan. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyereket csak akkor szülnék ha igazi a szerelem és nem csak behálózott mert gyereket akar mellé egy babysittert aki kinyomja. Úgy nem! Azert annak vannak jelei hogy valaki csak érdekből van a másikkal. Edfig mindig azert nyafiztak a gazdag emberek hogy honnan tudja mikor szeretik őt és nem a pénzét most egy kérdező mutatott egy forditva dolgot ha érdekről van szó, ami szerintem neccesebb mint az előző.
2021. jan. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
*Eddig
2021. jan. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az ilyen kapcsolatokrol az a velemenyem ha egy ember gazdag de nem szerelmes es gyereket akar miert nem fogad orokbe egyet mig nem talalja meg az igazi not es a sajat gyerek mellett lesz egy orokbe fogadott gyereke is akire evekkel kesobb buszke is lehet ugyanugy mint a sajatra.
2021. jan. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Én csak a szerelmemnek szülnék gyereket... Undórító amikor egy nő az anyagi dolgokra megy rá, és még gyereket is azért szülne.. Persze, nem azt mondom hogy egy munkanélkülinek szülnék ha szerelmes lennék akkor sem, dehogy csak azért szülni valkinek mert pénze van...
2021. jan. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Soha, senki miatt nem szülnék.
2021. jan. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezt a nő írta ki nem a pasi! 🤣
2021. jan. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Szülnék szivesen gazdag, jóképű férfinak, mit álszenteskedjek. Ha szimpatikis és összejövünk. Ez a "mindent megkapsz, csak egy gyereket kell szülnöd" viszont nagyon rosszul hangzik. Ha úgy van vele hogy csak a gyerek kell, én nem számitok, csak egy eszköz vagyok hozzá, akkor persze nem.
2021. jan. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!