Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nárcisztikus férfire mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nárcisztikus férfire mire olyan fene nagy büszke, ha érzelmileg semmit sem nyújt?

Figyelt kérdés
És szex is csak akkor van ha ő akarja? Pár napja szakítottam egy nárcisztikus férfival, 2 hónap után. Hihetetlen volt, hogy azt éreztette, örüljek ha van rám ideje, annak meg mégjobban, ha van pár kedves szava, amivel fukarkodott. Nem is éreztette hogy fontosak lennének az én igényeim, sőt ha nem akkor akartam szexet, gyengedséget amikor ő (én többször akartam) akkor tudomásul sem vette. Előre közölte hogy ő most egy hétig nem fog ráérni találkozni, de ez idő alatt semmi kedvességet nem kaptam, azt sem hogy hiányzom. Szakítottam is, és nem is értette hogy miért, amikor ő sokkal többet adott nekem, mint valaha bárkinek is. Tényleg ennyire sokra tartják magukat a nárcisztikusok, és az önkritikájuk ennyire nulla?
2021. jan. 9. 08:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
A nárcisztikus személyiségzavar egy mentális, egy pszichiátria betegség. Ez a válasz a kérdésedre.
2021. jan. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Tudom hogy az, de nem azt kérdeztem hogy ez mentális betegség-e?
2021. jan. 9. 08:07
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit tovább magyarázni rajta. Tényleg ennyire sokra tartják magukat és az önkritikájuk nulla. Ez ennek a betegségnek a lényege. Mire olyan fene büszkék? Magukra.
2021. jan. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Borzalmas komolyan. El sem tudom képzelni, hogyan lehet az ilyenekkel komolyabb kapcsolatot kialakítani?
2021. jan. 9. 08:29
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Igazából most azért tetted fel ezt a kérdést, hogy választ kapj (ami amúgyis egyértelmű) vagy csak panaszkodni szeretnél?
2021. jan. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, az tényleg mindent megmagyaráz, hogy ez egy betegség. Olyan ez mintha megkérdeznéd az Alzheimeres nagyit, hogy mit keresett a az utcán hálóingben egy üveg befőttel.
2021. jan. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

#5 panaszkodni szeretne. Ez nyilvánvaló.

Örülj hogy vége és ne keresd a miértjét. A nárcisztikusok pont ezt akarják elérni, hogy a rabjuk legyél a rejtélyességüknek.

2021. jan. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom arra olyan büszke hogy kb nulla energiabefektetéssel is megvoltál neki, és még mindig ezen járratod az agyad. :)
2021. jan. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Pont hogy nem adtam meg neki én sem amit akar volna. Nem ajnároztam a nulla teljesítményét. Ezen állandóan megsértődött.
2021. jan. 9. 09:03
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen férfinak bőven elég, hogy te jobban akarod kielégíteni mint ő téged.
2021. jan. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!